Rezervasyon ve İletişim: 0266 384 8282, 0538 615 1515
2018 Zeytinli Rock Festivali

2018 Zeytinli Rock Festivali

Zeytinli Rock Festivali 2018 ne zaman başlıyor? Akçay - Zeytinli Rock Festivali 29 Ağustos 2018 ve 5 gün sürecek. Zeytinli Rock Festivali hangi şarkıcılar var
2018 Zeytinli Rock Festivali

Zeytinli Rock Festivali uzun yıllardır Akçay - Zeytinli (Edremit / Balıkesir) bölgesinde yapılan ve Türkiye`nin en büyük gençlik festivalleri arasında yer alan bir organizasyondur. Bu sene ise 29 Ağustos 2018 Salı günü başlayıp 2 Eylük 2018 Pazar günü bitecektir.

Kazdağları Butik Otel Sizi Bekliyor!

İda Natura Life Style Kazdağları Butik Otel ile muhteşem bir tatile ne dersiniz?
Modern odalarıyla mitolojiyi bünyesinde bulunduran odalarımıza göz atmak için alttaki rezervasyon yap görselimize tıklayabilirsiniz. Aradığınız tatil İda Natura ile Kazdağları'nda!

kazdağları otel odaları

5 gün sürecek olan Zeytinli Rock Festivali 2018`de birbirinden ünlü şarkıcılar ve gruplar katılacak.

Zeytinli Rock Festivali 2018`te Hangi Şarkıcılar / Gruplar Sahne Alacak?

Kuşkusuz rock müzik denilince akla gelen ilk kadın olan Şebnem Ferah da Zeytinli Rock Festivali ile sevenleriyle buluşacak.

Selda Bağcan ve Boom Pam! Zaman geçtikçe daha da değerlenen bir isim olan Selda Bağcan da gençleri eğlendirmek için sahnedeki yerini alacak.

Mabel Matiz rock müziğin mihenk taşı gruplarından ve 50. yıllarını kutlayan Moğollar, sahne performansı dillere destan Teoman, bu yıl ilk kez Zeytinli`de ağırlayacağımız saykodelik müziğin başarılı temsilcisi Gaye Su Akyol, Sertab Erener Emre Kula, Ozan Yılmaz, Alpar Lü, Eser Ünsalan’dan oluşan alternatif rock grubu Oceans Of Noise, popüler rock müziğin son yıllarına damgasını vuran maNga ve Athena ve daha nicelerini ağırlayacak Zeytinli  Rock Festivali yine bu yılın en önemli müzik olayına imza atmaya hazırlanıyor.

Zeytinli Rock Festivali İçin Otel

Otelimiz hemen Zeytinli`nin yanındaki Kızılkeçili`de yer almaktadır. Bölgenin en nezih ve yıldızlı oteli olan İdanatura Kazdağları Butik Otel, Zeytinli Rock Festivali için bölgeye gelecek olan değerleri misafirleri de ağırlayacaktır.

Zeytinli Rock Festivali Nerede Yapılıyor? Konumu Neresi?

Zeytinli Akçay - Edremit / Balıkesir bölgesinde yer almaktadır. Daha detaylı incelemek için alttaki haritaya göz atabilirsiniz. Akçay - Zeytinli bölgesi otelimizin hemen yanında yer almaktadır.

Kim, Ne Zaman Yazmış?
27 Ağustos 2018 | Bölgemiz kategorisinde yazdı 0
Sosyal Medyada Paylaşmak İster Misiniz?
Benzer Haberler & Duyurular
    Düşüncelerinizi Paylaşmak İster Misiniz?