Rezervasyon ve İletişim: 0266 384 8282, 0538 615 1515
Ayvacık Nerede?

Ayvacık Nerede?

Ayvacık nerede merak ediyorsanız, Çanakkale Ayvacık, Çanakkale sahil köyleri ve Ayvacık tatil bölgeleri hakkında detaylı bilgiler.<br/><br/>
Ayvacık Nerede?

Çanakkale ilinin bir İlçesi olan Ayvacık hayallerinizde yaşayan bir güzelliği gerçeğe taşımaktadır. Ayvacık Nerede diyorsanız, topraklarının bir kısmı Ege, bir kısmı Marmara Bölgesi sınırları içinde yer alır. Tarım ve turizmle geçinen Ayvacık, Gülpınar ve Küçükkuyu zeytincilikle ön plana gelmektedir. Yaz aylarında serin denizinde serinleyebilir, tarihi doğası ve doğal güzellikleriyle, kültürüyle eşsiz bir güzelliğe sahip olmaktadır. Ayrıca Ayvacık Behram Köyü içinde bulunan Assos kenti kalıntıları olarak, en değerli tarihsel yapılara sahip olmaktadır. Huzur dolu bir güzelliğin içinde yer alacak, bir masal köyünü keşfe çıkacaksınız.

Kazdağları Butik Otel Sizi Bekliyor!

İda Natura Life Style Kazdağları Butik Otel ile muhteşem bir tatile ne dersiniz?
Modern odalarıyla mitolojiyi bünyesinde bulunduran odalarımıza göz atmak için alttaki rezervasyon yap görselimize tıklayabilirsiniz. Aradığınız tatil İda Natura ile Kazdağları'nda!

kazdağları otel odaları

Çanakkale Ayvacık Köyleri

Kendiniz için kısacık bir huzur tatili istiyorsanız, doğru seçimi Çanakkale Ayvacık köyleri olarak tercih edebilirsiniz. Çanakkale’nin gizli kalmış cennetleri huzur veren duruşu ve doğallığıyla adeta büyülüyor. Ahmetler Köyü, Adatepe Köyü, Ayvacık Küçükkuyu, Ahmetçe Köyü, Kösedere Köyü, Behram Köyü, Yeşilyurt ve daha çok sayıda küçük cenneti barındırmaktadır. Kendine özgü kültürel yaşam alanlarına sahip olan doğal güzellikler, görenleri kendine hayran bırakmaktadır. Doğal bir ortamda yaşamın yoğun stresinden uzak kalmak için, tercih edebileceğiniz, yemyeşil bir huzurun tam da ortasında yer alabileceksiniz. Kazdağları nerede derken, mükemmel bir cennete merhaba diyeceksiniz.

Ayvacık Sahil Köyleri

Dünya’da en fazla oksijene sahip olan köyleriyle meşhur Ayvacık sahil köyleri ciğerlerinize gerçek bir nefes doldurmanızı sağlıyor. Adatepe Köyü, Behramkale Köyü, Yeşilyurt Köyü Ayvacık ilkesini oldukça özel ve ayrıcalıklı kılmaktadır. Ayvacık’ta huzurlu bir ortam istiyorsanız, dinlenmek için tercih edebileceğiniz en sakin köylerde duraklayabilirsiniz. Behramkale bir Osmanlı köyü olmakla beraber, Tuzla Çayı üzerinde bulunan taş köprüsüyle sizleri büyük bir görkemle selamlar.

Çanakkale Ayvacık Sahil Köyleri

Muhteşem ve benzersiz doğası, tarihi mirası ve doğal güzellikleriyle, sizleri kendine hayran bırakacaktır. Yeşilyurt köyü, Ayvacık İlçesine 21 km. uzaklıkta olmaktadır. Kazdağları’nın eteklerinde sizleri karşılayan güzellik, taşlarla yapılmış evleriyle tamamen doğal bir hayat olarak öne çıkmaktadır. Ayrıca öne çıkan başka bir güzellik ise Küçukkuyu köyü olmaktadır. Zeytin ağaçları bakımından oldukça donanımlı ve zengin olmasıyla popülerdir. Sahil şeridiyle ve kumuyla ünlü olan Küçükkuyu, Mıhlı Çayı’na kadar uzanarak deniz keyfinizi taçlandırır.

Ayvacık Otelimiz Arası Mesafe

İda Natura Kazdağları Otel ile Ayvacık arası mesafe yaklaşık 50 km’dir ve 30-45 dakika arasında ulaşım sağlanmaktadır. Ayrıca Akçay Ayvacık arasında yaklaşık aynı süre ve mesafedir.

Bölgeyle alakalı aklınıza takılan sorular olması halinde lütfen bizlere ulaşmaktan çekinmeyiniz. Bizlere iletişim sayfamızdaki telefon numaralarından, e-posta adresimizden ya da alt kısımdaki yorumlar alanından istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Kim, Ne Zaman Yazmış?
27 Ocak 2016 | Bölgemiz kategorisinde yazdı 0
Sosyal Medyada Paylaşmak İster Misiniz?
Benzer Haberler & Duyurular
    Düşüncelerinizi Paylaşmak İster Misiniz?