Rezervasyon ve İletişim: 0266 384 8282, 0538 615 1515
Balayı Otelleri

Balayı Otelleri

Kaz Dağları Balayı Otelleri arasında İda Natura Kazdağları Butik Otel en iyi hizmetleri sunan balayı oteli olarak öne çıkmaktadır.
Balayı Otelleri

Büyük gün geldi çattı kahveler içildi. E tabii gençler anlaşmış ailelere ne demek düşer ki evetten başka? :)

Başladı telaşeler, düğün salonuydu, çeyiziydi, davetiyeler, damatlık, gelinlik, ev, beyaz eşya derken bu yorgunlukta birde düğün günü geldi. Takısıydı pastasıydı yüzüğüydü yepyeni bir hayatın ilk adımları atıldı bile. Tabii, kim ne takmış burasıda önemli :)

Kazdağları Butik Otel Sizi Bekliyor!

İda Natura Life Style Kazdağları Butik Otel ile muhteşem bir tatile ne dersiniz?
Modern odalarıyla mitolojiyi bünyesinde bulunduran odalarımıza göz atmak için alttaki rezervasyon yap görselimize tıklayabilirsiniz. Aradığınız tatil İda Natura ile Kazdağları'nda!

kazdağları otel odaları

Kazdağları Balayı Otelleri

Bu muhteşem günün ardından tabi ki birde muhteşem balayı gerekir… Kazdağları Balayı Otelleri arasında balayı oteli konseptini en iyi şekilde yansıtmakta olan İda Natura Life Style ekibi olarak tam da burada devreye biz giriyoruz. Balayı konusunda ilklere imza atan otelimizin size sunacağı bir çok imkandan yararlanmak istemez misiniz? İda Natura Life Style Kazdağları Butik Otel doğal bir yaşam merkezi olup Kazdağları Otelleri arasında Butik Otel özelliğini taşımaktadır.

 Afrodit Balayı Odası

Balayı Otelleri Nasıl Olmalı?

Balayı için otelimizi tercih eden çiftlerimize hayatlarının en önemli ve özel bu tatilini unutulmaz kılmak için çalışmaktayız. Bugüne kadar balayı otelleri araması yapan ve bizi bulan neredeyse tüm çiftler otelimizi çok beğenerek, sonraki zamanlarda tatil maksadıyla da otelimize gelerek bizleri çok mutlu etmiştir. Kaliteli balayı otelleri arasında bizi en önemli otellerden bir tanesi yaptıkları için de değerli misafirlerimize müteşekkiriz.

Poseidon

Özel olarak dekore ettiğimiz balayı otel odaları ile balayı hatıralarınızı her zaman hatırlayabileceğiniz muhteşem bir tatile çevirmekteyiz. Balayı oda konsepti eşliğinde yataklardan sandalyelere, masadan örtülere kadar her şeyin kusursuz olmasını istiyoruz. İşte bu nedenle de misafirlerimize farklı bir deneyim sunmaktayız.

 

Kazdağları Bungalov Evleri

Yunan mitolojisinden esinlenerek 12 odamızın her birine farklı bir isim koymuş bulunuyoruz ve balayı çiftleri için özel olarak hazırladığımız Afrodit Balayı Otel odamıza sizi bekliyoruz. Dilerseniz Bungalov Evleri imkanlarımızdan da faydalanabilirsiniz. 1+1 olan Bungalov evimiz 40m² (metrekare) olup içinde mutfakta barındırmaktadır.

Bungalov Evleri

Balayı Oteli ile Konforu Bulacaksınız

Kazdağları’nın eteklerinde tamamen doğal bir ortamda özünüze dönebileceğiniz bir balayını en çok siz hak ediyorsunuz. Kazdağları manzarası eşliğinde siz yeni evlenmiş çiftlerimiz için hazırlanmış özel balayı otel odamızı görmeye ne dersiniz? Şehir gürültüsünden uzak doğa sesleriyle birlikte üstelik saat kısıtlaması olmadan yapacağınız köy kahvaltısını, sizin isteğiniz doğrultusunda sizin için özel hazırlayacağımız taşta tavuk, balık ve köftemizin tadını asla unutamayacaksınız.

Hades Kazdağları Otel Odası

Balayı otelleri arasında Kazdağları Butik Otel olarak önemli bir yere sahibiz. Özellikle de huzurlu ve doğanın içinde muhteşem bir tatil yapabilme olanağımız sayesinde yeni evli çiftlerimizin ilgisini her geçen gün daha fazla çekmekteyiz.

 

Balayı Otelleri ile Balayı Yorgunluğunuzu Unutacaksınız!

Balayınız için burada geçirdiğiniz günlerde jeep safari turlarımızı, bölge gezilerimizi, ücretsiz olarak size sunduğumuz bisikletlerle yapacağınız köy gezilerinden sonra akşam şömine başında kendi yaptığımız sıcak şarabı içerken bütün yorgunluklarınız daha tatlı gelecek.

Kazdağları turları

Bütün bunları unutmayacak ve sevdiklerinize Hasanboğuldu efsanesini, Sarıkız efsanesini, 850 yaşındaki Anıt Ağacı ve Kaz Dağları bölgesini anlatacağınızdan eminiz. İda Natura Life Style Butik Otel bir Kazdağı otelidir ve Doğa Yaşam Merkezi konusunda kalite ve huzurun bölgedeki en önemli yükselen ismidir.

Kazdağları Balayı Oteli Sizi Bekliyor!

Eğer İda Natura Butik Otel hakkında daha fazla bilgi edinmek ve odalarımızı incelemek isterseniz, sayfanın en üstünde yer alan odalarımız başlığına tıklayabilirsiniz. Balayı otelleri arıyorsanız, evet kesinlikle doğru adrestesiniz. Kesinlikle ama kesinlikle memnun kalacağınız ve ayrılmak istemeyeceğiniz bir doğa sizi bekliyor...

Kim, Ne Zaman Yazmış?
14 Ekim 2015 | Otelimiz kategorisinde yazdı 0
Sosyal Medyada Paylaşmak İster Misiniz?

Etiketler: Kazdağları Balayı Otelleri, Kaliteli Balayı Otelleri, Balayı Odası, Muhteşem Tatil, Balayı Oteli, Doğa Otelleri

Benzer Haberler & Duyurular
    Düşüncelerinizi Paylaşmak İster Misiniz?