Rezervasyon ve İletişim: 0266 384 8282, 0538 615 1515
Butik Otel Aktiviteleri

Butik Otel Aktiviteleri

Kazdağları eteklerin muhteşem bir otelde tatile ne dersiniz? Kaz Dağları safari turları, Kazdağları gezileri, Kazdağları bisiklet turları ve dahası...
Butik Otel Aktiviteleri

Otelimiz Kaz Dağları eteklerinde olması sebebiyle birçok farlı organizasyona ev sahipliği yapmaktadır. Tatilde yerli ya da yabancı turistler genellikle denize girmeyi düşünseler de İda Natura sahip olduğu muhteşem atmosferiyle bu fikre köklü bir değişim getirir. Neden mi? Çünkü hem denize yakın hem de dağın eteğinde bir tatil geçirme şansını misafirlerimize sunmaktayız.

İda Natura Style Butik Otel’de genellikle gerçekleştirilen aktiviteleri şunlardır:

Kazdağları Butik Otel Sizi Bekliyor!

İda Natura Life Style Kazdağları Butik Otel ile muhteşem bir tatile ne dersiniz?
Modern odalarıyla mitolojiyi bünyesinde bulunduran odalarımıza göz atmak için alttaki rezervasyon yap görselimize tıklayabilirsiniz. Aradığınız tatil İda Natura ile Kazdağları'nda!

kazdağları otel odaları

Kazdağı Tuz Odası

Başta tansiyon olmak üzere dolaşım yolu hastalıkları, solunum yolu hastalıkları, cilt hastalıkları ve cilt yenilenmesi, strese bağlı oluşan psikolojik hastalıkları iyi gelen tuz odası aktiviteleri İda Natura Style Butik Otel’in hizmetleri arasında yer almaktadır.

Tuz odası sayfamızın detayları için http://www.idanaturalifestyle.com/kazdaglari-tuz-odasi sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kazdağı Safari Turu

İda Natura Style Otel konukları için üç ayrı parkurda safari turları düzenlemiştir. Ayrıca, misafirlerimizin istekleri doğrultusunda farklı gezi turları ve özellikle de Kaz Dağları Safari Turları düzenlenebilmektedir. Öne çıkan güzergâhlar şöyledir:

  • Sarıkız Tur Güzergâhı: Kazdağları Milli Parkı’nı içinde yapılan bu safaride soğuk kaynak suyu ile ünlü olan Yayla çeşme’nin buz gibi suyundan içtikten sonra, orman yangın gözetleme kulesi ardından Tozlu Yayla’yı geçerek, efsanelere konu olan Sarıkız Tepesi’ne ulaşıp muhteşem bir manzaraya esir olabilirsiniz. Kazdağı köknarlarının arasında temiz bir oksijen eşliğinde bir yürüyüş ardından Zeytinli Beldesi’nde çay keyfi ve Akçay ile safarimizin sonu.
Kazdağları Safari Turları Bungalov Evler
  • Şahindere Kalyonu Güzergâhı: Avcılar Köyü’nden geçerek Kazdağları Milli parkından başlayan bu safari; Dereçatı ve düden alanını geçerek Şahindere Kalyonuna varıyoruz.
  • Şelaler Güzergâhı: Hasan Boğuldu ve Sütüven Şelalesi ile başlayan safarimiz Pınarbaşı’ da öğle yemeği, Alibey Kudar Etnografya Müzesi, Tahtakuşlar Köyü ile devam edip Mıhlı Karabüvet Şelalesinde yüzme için verilen bir molanın ardından Adatepe Köyü ve Zeus Altarı en son da Adatepe Zeytin yağ Müzesi ziyareti ile son bulur.

Daha detaylı bilgi edinmek için Kazdağları Turları sayfamızı da ziyaret edebilirsiniz.

Kazdağı Bisiklet Turu

Kazdağları Milli Park alanında muhteşem bir oksijen eşliğinde yapılan bisiklet turu otelimiz aktivitelerinden biridir. Kazdağları bisiklet turları ile muhteşem bir tatili sizlere sunmaktayız. Otelimizde ücretsiz bisikletlerimiz de bulunmaktadır.

Kazdağları Milli Park Kazdağı Bisiklet Turu

SPA ve Termal Seansları

Vücudunuzun zindeliği, günlük hayatın stres ve yoğun temposunun verdiği yorgunluktan arınmanızı sağlamak için bölgemizdeki termal tesislerce sağlanan bir sağlık aktivitesidir.

Meditasyon ve Yoga Seansları

Ruhunuza hitap eden ve temizlenme ve ruhen arınma anlamını taşıyan bu aktivite imkânı güzel bir tatil geçirmenize neden olacaktır. Yoga ve meditasyon özellikle de büyük şehirlerin stresiyle bunalan misafirlerimiz için muhteşem bir etkinlik olmaktadır.

Trekking Turu

Zeytinli Beldesi’nden başlayan bu tur ile Mehmet Alan Köyü ardından Deliktaş ve Orman Yangın Gözetleme Kulesi ile devam eder. Kirse alanında son bulur. Göl kenarında kamp alanında yenen öğle yemeği ve arada yüzmek için verilecek olan molalarla renkli hale getirilin bu tur otelimizin en güzel aktivitelerinden biridir.

Kim, Ne Zaman Yazmış?
09 Kasım 2016 | Otelimiz kategorisinde yazdı 0
Sosyal Medyada Paylaşmak İster Misiniz?
Benzer Haberler & Duyurular
    Düşüncelerinizi Paylaşmak İster Misiniz?