Rezervasyon ve İletişim: 0266 384 8282, 0538 615 1515
Doğa Harikası Kaz Dağları

Doğa Harikası Kaz Dağları

Kazdağları doğa harikası olarak bilinen bir cennet parçasıdır. Kazdağları endemik bitki türü ve oksijen yönünden en zengin dağlardan olarak bilinir.
Doğa Harikası Kaz Dağları

Cennetin bir bahçesi olarak anılan Kazdağları asırlardır pek çok efsaneye konu olmuştur. Troya, Sarıkız, Hasan Boğuldu başta olmak üzere bunlar gibi pek çok hikâyeye ev sahipliği yapan Kazdağları asıl doğal varlığıyla adından sürekli söz ettirmektedir. Bu bölgeye vardığınız da buradan ayrılmak istemeyeceğiniz için Kazdağları Otelleri size çok güzel imkânlar tanımaktadır.

Kazdağları Butik Otel Sizi Bekliyor!

İda Natura Life Style Kazdağları Butik Otel ile muhteşem bir tatile ne dersiniz?
Modern odalarıyla mitolojiyi bünyesinde bulunduran odalarımıza göz atmak için alttaki rezervasyon yap görselimize tıklayabilirsiniz. Aradığınız tatil İda Natura ile Kazdağları'nda!

kazdağları otel odaları

Doğayı Gözlemlemeye Doyamayacaksınız

Efsanelere konu olan bu cennetten köşede kendinizi sıcak yatağınızda bir masalın içinde gibi hissedebilirsiniz. Oksijen varlığı ve termal özellikleri sayesinde pek çok hastalığınızdan da kurtulmanız mümkün. Kazdağlarının bol su varlığı karşısında hayrete düşebilirsiniz. Fauna ve flora varlığı sayesinde, dünyanın başka hiçbir yerinde karşılaşamayacağınız bitki ve hayvan türlerine rastlamanız mümkün. Dağa çıkarken göreceğiniz vadi ve kanyon manzaraları kalbinizin kısa bir süre hızlı atmasını sağlayacak kadar nefes kesicidir.

 

Konaklamayı Hiç Dert Etmeyin

Doğayla iç içe yapmak istediğiniz tatilde İda Natura Kazdağları Butik Otel doğru bir tercih olabilir. Etrafındaki mineralli su varlığı, sağladığı pek çok imkân ve karşı konulamaz doğal manzara sayesinde Kazdağları Butik Otel, Kazdağları’na giden pek çok kişinin konaklama tercihleri arasında başı çeker. Ayrıca bölgeye çok yakın bir mevkide bulunan İda Natura Life Style (Kazdağları Güre Otel), sizlere aradığınız kaliteyi bulmanızı sağlar. Akçay ve Altınoluk da Kazdağlarına yakın mevkide bulunmaları sebebiyle konaklamanız için uygun yerlerdir.

 

Kazdağları Hasanboğuldu Turları

Kazdağları Turları İle Bilgiye Doyacaksınız

Ayrıca, denizinin temizliğiyle ün yapmış bu güzel tatil yerleri size unutamayacağınız doğa manzaralarının tadını çıkarabilmenizi sağlar. Kazdağlarında çıkabileceğiniz gezilerde pek çok gözlem yapıp, bilgi birikiminize büyük katkılar yapabilmeniz mümkün. Düzenlediğimiz Kazdağları Turları, Kaz Dağı ve etrafındaki dağlar hakkında birçok bilgiye en kapsamlı şekilde ulaşabilmenizi sağlayacaktır.

Bölgede rehber eşliğinde kuş gözlemi, kelebek gözlemi, endemik bitki türü gözlemi ve mantar gözlemi yapabilmeniz için önemli noktalar bulunur. Bu inanılmaz doğa harikasında kendinize konaklayacak ve doğayla baş başa kalacağınız öyle noktalar var ki unutulmayacak anılar ile geri döneceksiniz.

Kim, Ne Zaman Yazmış?
12 Ağustos 2015 | Otelimiz, Genel kategorilerinde yazdı 0
Sosyal Medyada Paylaşmak İster Misiniz?

Etiketler: Akçay, Altınoluk, Kazdağları, Endemik Bitki Türü

Benzer Haberler & Duyurular
    Düşüncelerinizi Paylaşmak İster Misiniz?