Rezervasyon ve İletişim: 0266 384 8282, 0538 615 1515
En Güzel Manzara Kazdağları’nda

En Güzel Manzara Kazdağları’nda

Kazdağları manzarası eşsiz güzelliğiyle tüm tatil sevenleri büyülüyor. Kazdağları manzaraları için bu yazımızı ziyaret edebilirsiniz.
En Güzel Manzara Kazdağları’nda

En Güzel Manzara Kazdağları’nda

Mitolojik olayların gizemini ve doğal varlığını hala koruyabilen ender yerlerden biridir Kazdağları. Görsel olarak kendinizi bir şölene hazırlamanız gereken, vadilerden ve kanyonlardan geçerken Kazdağları manzarası sayesinde dudaklarınızın uçuklayacağı bu güzel bölge uzun yıllardır koruma altındadır. Türkiye’nin oksijen deposu olarak bilinen, sıcak ve soğuk mineralli sularıyla insanlara sağlık aşılayan Kazdağları otelleri aradığınız konforu ve sağlığı bulmanızı sağlayacaktır.

Kazdağları Butik Otel Sizi Bekliyor!

İda Natura Life Style Kazdağları Butik Otel ile muhteşem bir tatile ne dersiniz?
Modern odalarıyla mitolojiyi bünyesinde bulunduran odalarımıza göz atmak için alttaki rezervasyon yap görselimize tıklayabilirsiniz. Aradığınız tatil İda Natura ile Kazdağları'nda!

kazdağları otel odaları

Kazdağları Butik Otel hizmetlerinden hem yerli hem de yabancı pek çok turist yararlanmaktadır. Otellerde bulunan termal alanlardan yararlanabilmeniz içinde pek çok tesis size kapılarını sonuna kadar açmaktadır. Hem dinlenip hem de muhteşem doğa manzaralarına hayran kalacağınız bu yerden ayrılabilmeniz hiç de kolay olmayacaktır. Çeşitli açılardan Kazdağları manzaraları sizleri büyüleyecek ve tarifi olmayan bir tatil keyfi yaşatacaktır.

 

Kazdağları: Mitolojinin Gölgesindeki Güzellikler

Kazdağları Milli Parkı yıllardır hem uzun süreli hem de günü birlik geziler sayesinde pek çok ziyaretçi akınına uğramaktadır. Dünyanın ilk güzellik yarışmasının gerçekleştiği Kazdağları, belki de asıl kendisinin dünyanın en güzel manzaralarına sahip olduğu cennetten bir parça gibidir. Kazdağları sayesinde hem kendinizin hem de cildinizin temiz hava sayesinde yenilendiğini keşfedeceksiniz.

Kazdağları Milli Parkı Manzarası

Sanki doğayla yeni tanıyormuş gibi gezeceğiniz küçük göletler (örneğin: Hasanboğuldu), akarsular, hayvan varlığı ve flora zenginliği sizi kendisine hayran bırakacak. Su kaynaklarının bolluğuna şaşırıp, rüzgârın güzel esintisiyle ağaçların arasında kendinizi yeniden bulacaksınız. Huzurun diğer adı olan Kazdağları, yeşilin ne kadar değerli olduğunu ve korunması gerektiğini size tekrar gösterecek. Truva atının da ana malzemesi olan ve dünya da sadece burada yetişen Göknar ağaçlarının büyüklüğüne şaşırabilirsiniz.

 

Kazdağları’nda Uğramadan Geçmek Mümkün Değil

Kazdağların’a oldukça yakın bir mevkide bulunan Edremit (Balıkesir) ilçesindeki Altınoluk ve Akçay’a da uğrayabilirsiniz. Bu iki tatil beldesi de seksenli yıllardan sonra gelişen ve denizinin temiz oluşuyla ün yapmış, nadide turistik belgeler arasında sayılır. Eğer Kazdağlarına yakın bir yere tatile gidiyorsanız mutlaka Kazdağları Milli Parkı’na uğrayıp, kısa bir piknik yapmalısınız. Doğayla iç içe olduğunuz her andan zevk alıp, İda Natura Life Style Kazdağları Butik Otel imkânları sayesinde tatilinizi uzatabilirsiniz. Kazdağları manzarası eşliğinde sizlere mükemmel bir tatil deneyimi yaşatacağımızdan kesinlikle şüpheniz olmasın.

 

Otelimizden Teras Manzarası

Muhteşem Kazdağları Manzarası

Gittiğinizde asla dönmek istemeyeceğiniz bu yeşil cennette, maddi imkânlarınıza uygun şekilde jeep safari turlarına da çıkabilirsiniz. Ayrıca yürüyüş ve dağ bisikleti parkurları sayesinde bölgenin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz. Yorucu ama bir o kadar da eğlenceli olacak bu parkurlarda Kazdağlarının, Şahin Kalesi gibi sarp ve ulaşılması zor yerlerine de çıkmanız mümkün olabilir. Ayrıca yine çıkması zor olan ve Kazdağlarının en yüksek tepesi olan Karataş Tepesi‘ni de içinde barındıran Kaz Avlusu’nda hayatınız boyunca unutamayacağınız manzaralara tanıklık edebilirsiniz. Kazdağları manzarası hayatınızda görebileceğiniz en önemli manzaralardan bir tanesi olarak hafızanıza kazınacaktır. Daha detaylı bilgile edinmek için lütfen bizlerle iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Yazımızın devamındaki fotoğraf galerisine tıklayarak, daha detaylı Kazdağları manzara fotoğraflarını da görebilirsiniz. Görüşmek üzere.

Görsel Galeri

Bu yazımıza ait bir de görsel galerimiz var. İsterseniz hemen ziyarete başlayabilirsiniz. Görsel anlatımlı galeriye gitmek için: Kaz Dağı Yol Manzarası başlığa ya da görsele tıklayınız.

Kaz Dağı Yol Manzarası

Kim, Ne Zaman Yazmış?
12 Ağustos 2015 | Otelimiz, Genel kategorilerinde yazdı 0
Sosyal Medyada Paylaşmak İster Misiniz?

Etiketler: Kazdağları Milli Parkı, Altınoluk, Akçay, Karataş Tepesi, Güzel Manzara, Kazdağları Manzarası

Benzer Haberler & Duyurular
    Düşüncelerinizi Paylaşmak İster Misiniz?