Rezervasyon ve İletişim: 0266 384 8282, 0538 615 1515
Kaz Dağları’nda Tatil Keyfi Yapmak İçin 5 Temel Sebep

Kaz Dağları’nda Tatil Keyfi Yapmak İçin 5 Temel Sebep

Kaz Dağları hem sağlık turizmi hem de doğal güzellikleri ile öne çıkıyor. İda Natura, ahşap bungalov evler ile size muhteşem bir tatil sunuyor.
Kaz Dağları’nda Tatil Keyfi Yapmak İçin 5 Temel Sebep

Kaz Dağları’nda Tatil Keyfi Yapmak İçin 5 Temel Sebep

Tatil fırsatı denildiği zaman akla ilk gelen seçenekler elbette ki çeşitli deniz kenarı yerleşim yerleri ve buralardaki oteller olmakta iken, özellikle de Kuzey Ege taraflarında hem doğal, hem tarihi, hem de eğlence dolu mekanları ile ünlü bir takım yerler de öne çıkabilir. Balıkesir sınırları dahilinde olan ve mitolojide de İda Dağı olarak bilinen Kaz Dağları da harika bir tatil fırsatı içinde değerlendirilebilir. Peki, Kaz Dağları ve çevresinde tatil yapmak için 5 temel sebep neler olabilir.

Kazdağları Butik Otel Sizi Bekliyor!

İda Natura Life Style Kazdağları Butik Otel ile muhteşem bir tatile ne dersiniz?
Modern odalarıyla mitolojiyi bünyesinde bulunduran odalarımıza göz atmak için alttaki rezervasyon yap görselimize tıklayabilirsiniz. Aradığınız tatil İda Natura ile Kazdağları'nda!

kazdağları otel odaları

Temiz Hava Sağlığınıza Olumlu Etki Eder

Kaz Dağları, dünyanın en temiz havalı bölgelerinden biri olarak bilinir. Öyle ki bu özelliği nedeni ile solunum yolları ile ilgili sıkıntıları olanlar için, bilhassa da astım hastaları için bu çevre tavsiye edilir. Ciğerdeki havayı temizleyerek kişiyi iyi hissettiren Kaz Dağları, aynı zamanda bu güzel havası ile ziyaretçileri gençleştirir. Bölgeye turistik gezi ya da tatil için gelen tüm gruplar bu temiz ve bol oksijenli havayı hissetmek için sabırsızlanırlar. Ayrıca, özellikle de Astım, Bronşit, Akciğer ve KOAH hastaları için Kaz Dağları önemli bir sağlık merkezi olarak bilinmektedir.

Doğa Turizmi Denildiğinde Akla Gelen İlk Yer Burasıdır

Kaldığınız İda Natura Life Style bungalov evlerden ya odanızdan çıktıktan sonra sizi enfes bir doğanın karşılayacağını unutmayın. Doğal güzelliklere doğru yürüyüşler yapmak, Kaz Dağları’nın eteklerinde adeta yeniden doğmak ve bu yemyeşil arazilerde hayatın keyfine varmak mümkündür. Kafileler halinde doğa turları yapılabilirken, akşamları yemekten sonra ya da sabah erken kalkıp kahvaltıdan önce yine tüm doğal güzellikler farklı ışıltılarla keşfedilebilir.

Deniz Mesafesi Hiç Uzak Değil

Balıkesir’in denize kıyısı olan pek çok ilçesine oldukça yakın bir mesafede bulunan İda Natura Life Style ve Kaz Dağları, bu yönü ile de ziyaretçilerine harika zamanlar yaşatabilir. İstenilen her zaman denize ulaşmak ve serin sularda dinlenip eğlenmek fikri hayat bulabilir.

Kazdağları Bungalov Evlerde Tatil Keyfi

İda Natura isteyen her ziyaretçisi için en güzel ve en kaliteli konaklama alternatifi olarak bungalov evleri sunabilir. Özellikle de farklılık ve otantik bir konaklama imkanı arayanlar için bu seçenek idealdir. Gece yatarken doğa ile iç içe olunduğu fikri ve yaprak hışırtıları nefis bir huzur verecektir. Öyle ki sabah toprak kokusu ile uyanmak isteyenler de bu tarz konaklama opsiyonlarından yararlanabilirler.

Tarihi Geziler Yapmak Mümkün

İster Antik Yunan zamanında kalma yerleşim yeri kalıntıları, ister Roma döneminin kültürünü yansıtan bir takım taşlar, isterseniz de çok eski yıllardan günümüze gelen değirmenler Kaz Dağları ve çevresinde yer alabilir. Mitolojik anlamda da pek çok hikaye bu ortamda geçtiği için çeşitli efsaneleri dinleyip bu efsanelerin merkezi konumundaki Kaz Dağları’nı gezme fırsatı her ziyaretçiyi heyecanlandıracaktır. Şimdi siz de tatil planlarınızı bu doğrultuda yapabilirsiniz.

Kim, Ne Zaman Yazmış?
11 Haziran 2016 | Otelimiz kategorisinde yazdı 0
Sosyal Medyada Paylaşmak İster Misiniz?

Etiketler: Sağlık Turizmi, Doğal Güzellikler, Kazdağları Tatili

Benzer Haberler & Duyurular
    Düşüncelerinizi Paylaşmak İster Misiniz?