Rezervasyon ve İletişim: 0266 384 8282, 0538 615 1515
Kazdağlarında Bayram Tatili Paketi

Kazdağlarında Bayram Tatili Paketi

Kazdağları tatil için en güzel rotalardandır. Kazdağları otelleri ise bayram tatili için misafirlerine konaklama tatil paketleri sunuyorlar.
Kazdağlarında Bayram Tatili Paketi

Kazdağları, Ege Denizi`ne hakim olan tepeleri sayesinde muhteşem bir manzaraya sahiptir. Ayrıca, Edremit Körfezi ve Çanakkale de Kazdağları bölgesi içerisinde yer aldığı için deniz açısından da avantaja sahiptir.

Kazdağları Butik Otel Sizi Bekliyor!

İda Natura Life Style Kazdağları Butik Otel ile muhteşem bir tatile ne dersiniz?
Modern odalarıyla mitolojiyi bünyesinde bulunduran odalarımıza göz atmak için alttaki rezervasyon yap görselimize tıklayabilirsiniz. Aradığınız tatil İda Natura ile Kazdağları'nda!

kazdağları otel odaları

Bayram Tatil Paketlerinde Tuz Odası Ücretsiz!

Otelimizde konaklayan misafirlerimize bayram paketlerinde 1 seans tuz odası keyfini ücretsiz olarak sunmaktayız. Tuz odası sayesinde siz de daha sağlıklı ve dinç bir şekilde tatilinizi sürdürebilme şansına sahip olabilirsiniz.

Özel Jeep Safari Turları ve Rehberlik Hizmeti

Sadece bayramlarda değil, istediniz zaman otelimizde bulunan jeep safari imkanlarından faydalanabilirsiniz. İster aile olarak sadece size özel, isterseniz de genel turlarımıza katılarak Kazdağları bölgesini bilgili rehberlerimiz eşliğinde gezebilirsiniz.

Sarıkız Türbesi Sarıkız Tepesi Bayramda Otel

Hasanboğuldu Göleti ve Sarıkız Tepesi`ni gezmek ister misiniz?

Hasanboğuldu`nun buz gibi suyunda yüzmeyi hiçbir şeye değişemeyeceksiniz. Sadece yüzmekle de sınırlı kalmayıp sizleri bölgenin efsaneleri hakkında da bilgilendirmek istiyoruz. Hatta Sarıkız Efsanesi`ni hep duymuşsunuzdur değil mi? Gelin bir de bizden dinleyin...

Otel Ücretlerimiz İçin Bize Ulaşmaktan Lütfen Çekinmeyin

Bayram süresince ve bayram sonrasındaki size özel indirimli fiyatlar için lütfen bizlere ulaşmaktan çekinmeyiniz. Sizleri otelimizde misafir etmekten büyük bir mutluluk duyacağımızı bilmenizi isteriz.

Aklınıza takılan sorular ve bölgemizi daha iyi tanımak için de bizleri arayabilirsiniz.

Bilgi ve rezervasyon için: 0266 384 8282 - 0538 615 1515

Kim, Ne Zaman Yazmış?
13 Ağustos 2018 | Otelimiz kategorisinde yazdı 0
Sosyal Medyada Paylaşmak İster Misiniz?
Benzer Haberler & Duyurular
    Düşüncelerinizi Paylaşmak İster Misiniz?