Rezervasyon ve İletişim: 0266 384 8282, 0538 615 1515
Kazdağları`nda Konaklamak Çok Kolay

Kazdağları`nda Konaklamak Çok Kolay

Kazdağları Konaklama açısında çok elverişli bir tatil bölgesidir. Kazdağları Konaklama fırsatları ve neden Kazdağları Konaklama soruna yanıtlar burada.
Kazdağları`nda Konaklamak Çok Kolay

Bir doğa harikası olan Kazdağları; batıda Dede Dağı, ortada esas Kazdağı, üç tepesi doğuda Zeybek Dağı, kuzey doğuda Gürgen Dağı ve Kocakatran Dağları’ndan oluşmaktadır. Bu bölgedeki önemli merkezler; Akçay, Kızılkeçili Köyü (Kazdağları’nın direkt eteğinde yer alan ender bölgelerden birisi ve otelimiz burada yer alıyor) Küçükkuyu ve Altınoluk Beldeleri’dir.

Kazdağları Butik Otel Sizi Bekliyor!

İda Natura Life Style Kazdağları Butik Otel ile muhteşem bir tatile ne dersiniz?
Modern odalarıyla mitolojiyi bünyesinde bulunduran odalarımıza göz atmak için alttaki rezervasyon yap görselimize tıklayabilirsiniz. Aradığınız tatil İda Natura ile Kazdağları'nda!

kazdağları otel odaları

Kazdağları’nda Çok Az Yerleşim Var

Kazdağı’nın etrafı çoğunlukla ormanlarla kaplıdır ve yerleşimlere az rastlanır. Kazdağları ile iç içe tatil yapmak ve Kazdağları’nda konaklamak isteyen değerli konuklar da bu nedenle İda Natura Life Style Oteli tercih etmektedirler çünkü doğanın içerisinde yer alan en kaliteli oteldir. Dağın belirli kısımlarında meşe ve maki çeşitleri yoğunluktadır. Bu sebeple güzel ve iç açıcı görünüme sahiptir. Balıkesir’in Edremit ilçesine bağlı olan güzelliklerden biri de doğayı tema alan Kaz Dağı Milli Parkıdır.

Kazdağları hakkında birçok hikâyeler, efsaneler ve farklı inançlar bir kültür birikimi olarak yaşanmışlığını günümüzde de hala devam ettirmektedir. Tarihe tanıklık eden bir yer olan Kaz Dağları aynı zamanda antik gerek mitolojide İda Dağları adıyla geçmektedir.

 

Kazdağları’nda Görülesi Yerler

Bölgede gezilip görülmesi gereken birçok yer vardır. Bunlardan biri bölgenin en önemli turizm bölgesi olan Akçay’dır. Piknik amaçlı gidilen yerlerden biri ise Pınarbaşı’dır. Yamaçtan akan soğuksu yazları serinlemek için ideal bir bölgedir. Pınarbaşı gibi; Çağlayan, Handeresi, mıhlıçayı, Hasanboğuldu gibi birçok piknik alanı vardır.

Kazdağlarında Görülesi Yerler

Uzaktan ziyarete gelecek olanlar için alternatifler arasında doğru bir seçim olan Kazdağlarında konaklamak çok kolay. Doğayla iç içe konumlandırılmış, oksijen dolu, çam ve toprak kokularıyla bütünleşmiş, dinlendirici ve huzur verici havasıyla ruha hitap eden bu bölgede oteller ve pansiyonlar klasik duruşlarıyla konforlu ve hesaplıdır. Ancak, hesaplı fiyatlarla gerçek bir otelde konaklamak ve kaliteli otelcilik anlayışını hissetmek isterseniz İda Natura Kazdağları Butik Otel aradığınız adres olacaktır.

 

Kazdağları’nda Yerli ve Yabancı Turistler

Çok fazla yabancı turistleri misafir eden bölge yerli misafirlere de ev sahipliği yapıyor. Gidildiğinde hepsinin birbirinden farklı atmosferi olan yerlere rastlarsınız. Son dönemlerin en çok ziyaret edilen ve daha çok yabancı turistlerin ilgisini çeken bu bölge her yıl bir önceki yıldan daha fazla ziyaretçi kazanıyor. Her noktasında kültür ve tarih barındıran Kaz Dağları ruha hitap etmekle ziyaretçisine de çok şey katıyor.

Kim, Ne Zaman Yazmış?
29 Temmuz 2015 | Otelimiz, Genel kategorilerinde yazdı 0
Sosyal Medyada Paylaşmak İster Misiniz?

Etiketler: Kazdağları, Yabancı Turistler, Kaliteli Oteller, Akçay, Kızılkeçili

Benzer Haberler & Duyurular
    Düşüncelerinizi Paylaşmak İster Misiniz?