Rezervasyon ve İletişim: 0266 384 8282, 0538 615 1515
Otel Oyunları

Otel Oyunları

Otel Oyunları ile siz de otelimizi incelerken güzel vakit geçirebilirsiniz. Otel oyunları genç misafirlerimiz için de keyifli oluyor.
Otel Oyunları

İda Natura Life Style Kazdağları Butik Otel olarak otelimizi ziyaret eden değerli misafirlerimiz için otel oyunları da yayınlamak istedik. Bu sayfada yer alan otel oyunları sayesinde keyifli bir tatil geçirebilirsiniz. Oyunları oynamak için misafirimiz olmanıza da gerek yok. Alt kısımda yer alan anlatımları da dikkate alarak, otel oyunlarında başarılı olmanız çok kolay olacaktır.

Kazdağları Butik Otel Sizi Bekliyor!

İda Natura Life Style Kazdağları Butik Otel ile muhteşem bir tatile ne dersiniz?
Modern odalarıyla mitolojiyi bünyesinde bulunduran odalarımıza göz atmak için alttaki rezervasyon yap görselimize tıklayabilirsiniz. Aradığınız tatil İda Natura ile Kazdağları'nda!

kazdağları otel odaları

Jane’in Oteli – Butik Otel

Jane’s Hotel – Aile Oteli, küçük bir butik otel olarak hizmet veriyor. Otel oyunları arasında en sevdiklerimizden olan bu oyun aslında çok kolay. Oyunda yapmanız gerekenler ise çok ama çok basit. Yeni gelen müşterilere otel anahtarlarını veriyorsunuz ve odalarına yerleşiyorlar. Ayrıca, otel müşterileri resepsiyondan kahve ya da temizlik isteyebilirler. Sağ tarafta kahve makinesi var. Kahve isteyen otel müşterileri için önce kahveye tıklıyorsunuz, sonra da isteği yapan otel müşterisinin odasına tıklıyorsunuz. İşte bu kadar basit!

Ayrıca, temizlik isteyenler için de sol altta menü olacak. Aynı şekilde onu da yapabilirsiniz. Ara sıra, kahve makinesini tamir etmek gerekebilir. O durumlar için de sağ alt kısımdaki yardımcıyı kullanmalısınız. İşlemleri ne kadar hızlı yaparsanız, otel misafirleri de o kadar memnun kalırlar. Daha fazla memnuniyet, daha fazla bahşiş ve kazanç getirecektir.

 

Butik Otel Oyunu

Bir sonraki oyunumuz da üstteki oyunun bir benzeri. Ama bu oyunda biraz daha karmaşık durumlar söz konusu. Otelinize televizyon, gazete, çiçek gibi yeni özellikler ekleyebiliyorsunuz. Bu da otel misafirlerinin otel bünyesinde daha fazla hizmet alabilmesine olanak sağlıyor. Gerektiğinde çiçeklerinizi de sulamayı unutmayın çünkü bu özellik çok belirgin gibi durmasa da soldaki temizlik kısmının yanındaki su testisi kullanılmalıdır. Her yaştan kişinin bu oyunu seveceğine eminiz. Hatta, büyükler de bu oyunu sıklıkla oynayacaklardır.

Özellikle de belli bir seviyeye geldikten sonra her şey hızlanıyor ve misafirlere yetişmek zor olabiliyor. Otelinizin eğer hizmetini artırmak istiyorsanız da çok dikkatli olmanız gerekecektir.

Kim, Ne Zaman Yazmış?
04 Ağustos 2015 | Genel kategorisinde yazdı 0
Sosyal Medyada Paylaşmak İster Misiniz?

Etiketler: Otel Müşterileri, Aile Oteli, Butik Otel Oyunu, Otel Misafirleri, Otel Oyunu

Benzer Haberler & Duyurular
    Düşüncelerinizi Paylaşmak İster Misiniz?