Rezervasyon ve İletişim: 0266 384 8282, 0538 615 1515
Sarıkız Efsanesi ile Sarıkız Tepesi Zirvesine Yolculuk

Sarıkız Efsanesi ile Sarıkız Tepesi Zirvesine Yolculuk

Sarıkız Tepesi, Kazdağları için çok önemlidir. Sarıkız Efsanesi ile Sarıkız Tepesi sizleri büyüleyecek bir güzelliğe sahip. Otelimize göz atın.
Sarıkız Efsanesi ile Sarıkız Tepesi Zirvesine Yolculuk

Tatili doğanın içinde ve muhteşem yerlere sahip bir bölgede yapmak isteyenler bunun için İda Natura Kazdağları Butik Otel ile istedikleri bu tatili rahatlıkla yapabilirler. Kazdağları Otelleri seçeneği arayanlar için burası Kazdağları eteklerinde bulunan oldukça sıcak bir ortam olarak sizleri bekliyor. Tatilini burada yapanlar efsanelere konu olmuş Sarıkız Tepesi zirvesini de gün içinde istedikleri zaman ziyaret etme imkanı bulabilirler. Aynı şekilde çevrede yakın olan bütün antik kentleri ve tarihi yerleri gezerek tamamen doğanın içinde bir tatil yaşayabilirler. Huzurlu ve sesten uzak bir tatil hayal ediyorsanız burası aradığınızı bulabileceğiniz imkanı sizlere sunuyor.

Kazdağları Butik Otel Sizi Bekliyor!

İda Natura Life Style Kazdağları Butik Otel ile muhteşem bir tatile ne dersiniz?
Modern odalarıyla mitolojiyi bünyesinde bulunduran odalarımıza göz atmak için alttaki rezervasyon yap görselimize tıklayabilirsiniz. Aradığınız tatil İda Natura ile Kazdağları'nda!

kazdağları otel odaları

Kazdağları Tatilin En Keyifli Hali

Kazdağları’nda tatil yapmak isteyenler bunun için İda Natura Kazdağları Butik Otel ile istedikleri zaman tatillerini doğanın içinde şirin ve konforlu bir ortam da yapabilirler. Size doğanın ortasında bir yaşam alanı sunan bu otelde aynı zamanda ahşap bungalov evlerde kalma imkanı da bulabilirsiniz. Tahta evde nostalji yapmak isteyenler bu şekilde tercihlerini bu evlerden yana kullanabilirler.

Sarı Kız Tuz Odası

Kazdağı eteklerinde bulunan bu muhteşem otel içerisinde tuz odaları da bulunur. Bu sayede isteyenler bütün kötü enerjilerini bu odalarda atabilirler. Rahatlamak isteyenler için termal spa olması da diğer bir artı olarak düşünülebilir. Çanakkale de gezmek istediğiniz yerler varsa gün içinde giderek görebilir ve bu sayede merak ettiğiniz yerleri de gezmiş olursunuz. Sarıkız Tepesi gibi bölgenin en bilindik doğal ve tarihi alanını da çok rahatlıkla gezebilirsiniz. Otelimizin Sarıkız manzarasına sahip olduğunu ve Kazdağları Turları sayesinde de sürekli olarak turlar düzenlediğimizi de belirtmek isteriz.

 

Sarıkız Efsanesi

Sarıkız Efsanesi, Kazdağları için çok önemli bir yere sahiptir. Hem doğal güzellikleri hem de mitolojik bir önemi olan Kaz Dağı, yerli ve yabancı turistleri sürekli olarak kendisine çekmektedir. Sarıkız Tepesi ise bölgenin tek gezilesi yeri de değildir. Sarıkız yanı sıra, Hasanboğuldu Göleti ve Sütüven Şelalesi de tüm ziyaretçilerini büyülemektedir.

 

Huzurun Adresi İda Natura

Tatilinde önceliği huzurlu bir ortam olanlar burada sessiz ve sakın bir ortamda tamamen doğal koşullarda hoş dinlendirici bir tatil yapabilirler. Kazdağları içerisinde bölgede yer alan tek otel olan İda Natura Butik Otel, keyifli bir talinin yanı sıra size sağlık turizmi de vaat ediyor. Aradığınız konforu doğanın içinde bulmanız için her şey düşünülerek buna göre ayarlamalar yapılmıştır.

Kazdağları Orman Deniz Manzarası

Farklı aktiviteler ile tatilinize canlılık katabileceğiniz gibi tamamen dinlenme amacı ile spayı da tercih ederek bütün bedeninizin dinlenmesini sağlayabilirsiniz. Deniz ve Kazdağları orman manzaralı odalarında dinlenmek ve huzuru yaşamak istiyorsanız sizler de tatilinizi burada yapabilirsiniz. Yeşil bir ortam içinde sağlıklı bir şekilde uzun süre tatilin keyfini çıkartabilirsiniz. Biraz olsun şehirden uzaklaşmak ve huzur bulmak isteyenler sakin bir tatil ile istediklerini kolayca alabilirler. Herkes aradığını Kazdağları ve Sarıkız Tepesi eteklerinde kolayca bulabilir. Sizleri de Kazdağları içerisinde yer alan muhteşem bir otelde tatile davet ediyoruz.

Kim, Ne Zaman Yazmış?
08 Eylül 2015 | Otelimiz kategorisinde yazdı 0
Sosyal Medyada Paylaşmak İster Misiniz?

Etiketler: Çanakkale, Sarıkız Tepesi, Kazdağları, Orman Manzaralı Otel, Tatil, Sağlık Turizmi

Benzer Haberler & Duyurular
    Düşüncelerinizi Paylaşmak İster Misiniz?