Rezervasyon ve İletişim: 0266 384 8282, 0538 615 1515
Tuz Odası Kampanyası

Tuz Odası Kampanyası

Kazdağları otelleri arasında Kaz Dağı eteğinde ve tuz odası olan ilk ve tek otel İda Natura Kazdağları Butik Otel sizleri bekliyor.
Tuz Odası Kampanyası

İda Natura Life Style, Kazdağları çevresinde bulunan butik oteller içinde antik-modern bir nostaljiyi siz konuklarına sunarken, yalnız konforunuz, huzurunuz, eğlenceli bir atmosferde dinlendirici bir tatil yaşamanızı değil, aynı zamanda sağlığınızı da ön plana çıkaran bir vizyon sergileyerek hizmet vermektedir.

Konu Kazdağları Tatili olduğunda akla ilk gelen temiz hava, muhteşem bir tabiat ve unutulmaz bir huzurdur.

Kazdağları Butik Otel Sizi Bekliyor!

İda Natura Life Style Kazdağları Butik Otel ile muhteşem bir tatile ne dersiniz?
Modern odalarıyla mitolojiyi bünyesinde bulunduran odalarımıza göz atmak için alttaki rezervasyon yap görselimize tıklayabilirsiniz. Aradığınız tatil İda Natura ile Kazdağları'nda!

kazdağları otel odaları

Tuz Odası Kişi Başı 10 TL!

Sadece tuz odası seanslarından faydalanmak misafirlerimiz için kısa süreli olan bu kampanyamızda 5 kişi için 1 seansı 50 TL’dir. Ayrıca, otelimizde konaklayan misafirlerimiz için ise 1 tuz odası seansı ücretsiz olarak hediye edilmektedir.

Kazdağları Temiz Hava Cenneti

İda Natura Life Style, muhteşem temiz hava ile kendine gelip yenilecek olan beden ve ruh sağlığınızı, tuz odaları aktiviteleriyle pekiştirmiştir.

Günümüzde; bilhassa sağlık turizmi açısından revaçta olan tuz odaları sadece insanlar üzerindeki rahatlatıcı, stres attırmaya yarayan tedavi merkezi değildir. Aynı zamanda, dolaşım hastalıkları, solunum yolları hastalıkları, diyabet hastalıkları, cilt hastalıkları ve alerjik hastalıklara da iyi gelmektedir.

Tuz Odaları Faydaları

Modern bir mağara görünümüne sahip olan tuz odasında; duvarlar, tavan ve döşeme tuz ile kaplanmıştır. İncecik tuzların steril bir ortamda püskürtülmesiyle oluşan tuz terapileri, mikroptan uzak, rahatlatıcı bir iyon alış verişi sağladığı için cildi de yenilemektedir.

Bütün bir senenin yoğun karmaşasından, hengamesinden, stresinden kolayca arınacağınız bir tatil imkanını sunan İda Natura Life Style tuz odaları dışında, on iki farklı dizayn ve konsepti taşıyan odalarında baş ucunuza yerleştirdiği, tuz lambalarıyla sağlık terapilerden neredeyse yirmi dört saat yararlanmanızı sağlamıştır.

 

P_20150531_104018

Tuz Odası Nedir?

İnsan sağlığında sayılmayacak faydaları bulunan tuz odaları, tuz mağaralarının bilinen şifalı etkilerini günlük hayatımızda, evlere, alternatif tıp ya da sağlıklı yaşam merkezlerine getiren bir duvarları, tavanları, hatta döşemeleri tuzdan oluşmuş bir sistemdir.

İda Natura Life Style, tuz odaları ve tuz saunaları ile sizlere farklı bir vizyon sunmaktadır. Kazdağları Otelleri arasında tuz odası olan en iyi otel olduğumuzu da bu sağlıklı odalarda görmenizi tavsiye ederiz.

 

Tuz Odasının Sağlığınız Açısından Faydası Nelerdir?

 • Bronşit, astım, koah, sinüzit ve solunum yolu hastalıkları konusunda olumlu yararlar sağlar
 • Soğuk algınlığı, grip, öksürük gibi hastalıklarda doğal çözümdür
 • Alerjiler konusunda etkilidir.
 • Bağışıklık sistemini güçlendirir.
 • Uykusuzluk, stres, eklem ağrılarında tedavi edici özellikleri vardır
 • Cildi yeniler, dirileştirir.
 • Tam bir rehabilitasyon sağlar.
 • Tansiyon sorunlarında etkilidir.
 • Vücutta bulunan ödemi alır.
Kim, Ne Zaman Yazmış?
04 Kasım 2015 | Otelimiz, Kampanyalar kategorilerinde yazdı 0
Sosyal Medyada Paylaşmak İster Misiniz?

Etiketler: Tuz Odası, Temiz Hava, Otel Kampanyası, Kazdağları Kampanya, Tuz Odası Seansı

Benzer Haberler & Duyurular
  Düşüncelerinizi Paylaşmak İster Misiniz?