Rezervasyon ve İletişim: 0266 384 8282, 0538 615 1515
Tuz Terapisi Hangi Hastalıklara İyi Gelir?
Tuz Terapisi Hangi Hastalıklara İyi Gelir?
4 Hedefe Etki Hedeflenmiştir.

Tuz Odası 4 hedefe etki eder:

  1. Akciğerlerin ve solunum yollarının temizlenmesi
  2. Cildin yenilenmesi
  3. Antioksidan ve anti-aging
  4. Kardiyovaskülar sisteme destek
Kazdağları Butik Otel Sizi Bekliyor!

İda Natura Life Style Kazdağları Butik Otel ile muhteşem bir tatile ne dersiniz?
Modern odalarıyla mitolojiyi bünyesinde bulunduran odalarımıza göz atmak için alttaki rezervasyon yap görselimize tıklayabilirsiniz. Aradığınız tatil İda Natura ile Kazdağları'nda!

kazdağları otel odaları

Tuz odalarında steril ve hava geçirmez bir ortam oluşur. Birkaç tonluk kaya tuzu, yer altındaki tuz mağaraları ile aynı özel mikro iklim koşullarını oluşturur. Sağlıklı insanlarda stres atıcı özellikleri taşıması yanında, cildin yenilenmesi, antioksidan ve anti-aging gibi etkileri bulunmaktadır. Hiçbir yan etkis bulunmadığı gibi yetişkin veya çocuklar için aşağıda belirtilen hastalıklarda rahatlatıcı etkisi bulunmaktadır.

Sık görülen viral enfeksiyonlarda, öksürük ve soğuk algınlığında, Astım hastalarında, Kronik KBB (kulak-burun-boğaz) hastalıklarında, Bronşit hastalığında, Sık görülen kulak enfeksiyonlarında,Alerji kaynaklı cilt sorunlarında,Alerjik soğuk algınlığında, Egzama ve deri iltihabı hastalıklarında, Sedef hastalığında, Uykusuzluk ve sinirsel rahatsızlıklar, Eklem ağrıları ve artritte…

Hangi durumlarda tuz terapisi tavsiye edilir?

Sağlıklı insanlarda stres Atıcı özellikleri taşıması yanında, aşağıda belirtilen hastalıklarda rahatlatıcı etkisi bulunmaktadır;Sık görülen viral enfeksiyonlarda, öksürük ve soğuk algınlığında,Astım Hastalarında,Kronik KBB (Kulak-burun-boğaz) hastalıklarında,Bronşit hastalığında,Sık görülen kulak enfeksiyonlarında,Alerji kaynaklı cilt sorunlarında, Alerjik soğuk algınlığında,Egzama ve deri iltihabı hastalıklarında,Sedef hastalığında,Uykusuzlukta, tavsiye edilir.

 

Hangi durumlarda tuz terapisi tavsiye edilmez?

Ateşli enfeksiyonlarda, Kalp yetmezliği olan kişilerde, Yüksek tansiyon hastalıklarında tavsiye edilmez…

Kim, Ne Zaman Yazmış?
27 Haziran 2015 | Genel kategorisinde yazdı 0
Sosyal Medyada Paylaşmak İster Misiniz?

Etiketler: Tuz Mağaraları

Benzer Haberler & Duyurular
    Düşüncelerinizi Paylaşmak İster Misiniz?