Rezervasyon ve İletişim: 0266 384 8282, 0538 615 1515
Tuzlar Hakkında Genel Bilgi
Tuzlar Hakkında Genel Bilgi

Hayatımız artık eskisi kadar doğal değil. Doğamıza yabancı, vücudumuza düşman “Rafine Sofra Tuzları” yediklerimiz ve içtiklerimizle bünyemize fazlasıyla girer. Kilo, ağrılar, rahatsızlıklar, stres ve hastalıklar olarak ortaya çıkar.

Kazdağları Butik Otel Sizi Bekliyor!

İda Natura Life Style Kazdağları Butik Otel ile muhteşem bir tatile ne dersiniz?
Modern odalarıyla mitolojiyi bünyesinde bulunduran odalarımıza göz atmak için alttaki rezervasyon yap görselimize tıklayabilirsiniz. Aradığınız tatil İda Natura ile Kazdağları'nda!

kazdağları otel odaları

Tuz Çeşitleri Hakkında Genel Bilgi

Sofra Tuzu

Doğal tuz, rafine işlemi gerçekleştirildikten sonra tüm doğal minerallerden yoksun kalan Sodyum Klorürdür.. Ayrıca akışkan olsun ve nem tutmasın diye AL(OH)3 vs. zararlı katkı maddeleri ilave edilir.Vücut için agresif bir maddedir.Tüketilmesi vücudumuzun doğal minerallerinin ve enerjisinin kayıp olmasına sebep olur.Buda bağışıklık sisteminin çökmesine ve bir çok hastalıkların sebebidir.

 

Deniz Tuzu

Deniz tuzları çevresel etkenlerden dolayı ağır metaller ve benzeri zararlı maddelerle yüklü olduğu için rafine veya işlemlerden geçirilerek kullanılır.Molekül yapısı hücre içine geçecek incelikte değildir.Onun için kullanılması vücut için faydalı değildir.

 

Kaya Tuzu

Kaya Tuzu

Kaya tuzuna dünyanın birçok yerinde rastlanmasına karşın, kristal tuza dünyanın pek az yerinde rastlanır. Kaya tuzu ile kristal tuzun aralarındaki fark molekül büyüklükleridir. Kristal tuzun molekülleri daha küçük olduğundan hücre zarından kolayca geçer. Kaya
tuzlarının molekülleri daha büyük olduğundan hücre zarından geçmez. Onun için Kristal tuz kullanılmalıdır.

 

Doğal A Kristal Tuz

84 Elementli tamamen doğal kristalize (kollodial) özellikli tek kristal tuzdur.Su ile beraber zengin mineralleri ile hücre zarından geçerek hemen enerjiye dönüşür ve vücudumuzun % 85 enerjisini A KRİSTAL TUZ sağlamış olur.

Sonuç olarak yapılan uluslararası araştırmalar sonucunda, DOĞAL A KRİSTAL TUZUN vücudumuz için yaşam kaynağı olduğu ispatlanmıştır.

Kim, Ne Zaman Yazmış?
27 Haziran 2015 | Genel kategorisinde yazdı 0
Sosyal Medyada Paylaşmak İster Misiniz?

Etiketler: Deniz Tuzu, Kaya Tuzu, Doğal A Kristal Tuz

Benzer Haberler & Duyurular
    Düşüncelerinizi Paylaşmak İster Misiniz?