Rezervasyon ve İletişim: 0266 384 8282, 0538 615 1515
Evcil Hayvan Dostu Otel

Evcil Hayvan Dostu Otel

Kazdağları otelleri arasında İda Natura Otel; köpek dostu ve kedi dostu yani evcil hayvan dostu otel olarak bilinir. Evcil hayvanlarınız için ideal otel.
Evcil Hayvan Dostu Otel

Dostluk arkadaşlık samimiyet sadakatlik onun için her şeyi yaparsın ama öyle bir zaman gelir ki  o dost, menfaat, çıkarlar, akraba ilişkileri, mal mülk birden dönüverir sosyal hayatta olmazsa olmazlardandır. Tabii ki teşbihte hata olmaz.

Kazdağları Butik Otel Sizi Bekliyor!

İda Natura Life Style Kazdağları Butik Otel ile muhteşem bir tatile ne dersiniz?
Modern odalarıyla mitolojiyi bünyesinde bulunduran odalarımıza göz atmak için alttaki rezervasyon yap görselimize tıklayabilirsiniz. Aradığınız tatil İda Natura ile Kazdağları'nda!

kazdağları otel odaları

Evcil Hayvan Deyip Geçmeyin

Öyle bir dostunuz olsun ki asla size ihanet etmesin. Arkanızdan vurmasın. Çıkarlarınızı korusun. Size hem arkadaş hem yoldaş hem dost olsun. Asla aksini düşünecek bir şey yapmayacak…Var mıdır acaba? Evet, evimizde beslediğimiz evcil hayvanlarımız...

Kara Kedi Otel Kazdağları Kedi Dostu

En Güzel Dostum...

Ben İda Natura Life Syle otel projesine başladığımda (2010) yanımda Paşa (Golden Retriever) vardı. Benim bu oteli yapacağıma ailem, arkadaşlarım, dostlarım hiç kimse inanmıyordu. Ben üzülmeyeyim diye de bana olur deyip geçiyorlardı. Be ben yokken de şaşırmış diyorlardı. Bana inanan tek kişi vardı. O da köpeğim Paşa idi…

Arabamın Sesini Duyduğunda Geldiğimi Hemen Anlıyorlardı

Otel inşaatımız sürerken Paşa`nın yavruları oldu: Zeytin, Kara, Poyraz. Tabii ki otelde bakamadım ve evime götürdüm. Dördüncü katta aracımın sesini duyduklarında çıldırıyorlardı. Neyse üç ay evde baktım ama beni mahvettiler. Ev eşya da cabası...

Keliy İda Natura Otel

Değmedi mi? Değdi. Şimdi Poyraz`a Brüksel`de bir Belçikalı bakıyor. Zeytin, Balıkesir`de. Kara da Zeytinli kasabasında. Hepsinin boy boy çocukları oldu. Yani artık bir dede sayılırım :)

Evcil Hayvanlarınızın Başımız Üzerinde Yerleri Var

Gönlümüz istiyordu ki Paşa ile tatile çıkalım, otelde yatalım, sahilde veya ormanda gezelim. İşte en büyük gerçek bu. Kimse bizi otele almıyordu. Biz de oteli yaptıktan sonra bizim gibi hayvan severleri evlerinde veya barınaklarda evcil hayvanlarını bırakmasınlar, bizim otelimizde tatil yapsınlar istedik. Hatta şu an beslediğimiz köpeğimiz Pufi, kedimiz Kara ile arkadaş olsunlar.

Otel Bahçesinde Köpek

Hayvan sahipleri de tatilini yaparak, doğa yürüyüşü yaparak keyifli bir tatil yapsınlar istedik. Kazdağları İda Natura Otel olarak 12 ay kapımız hayvan severlere açıktır. Yolunuz Kazdağları`ndan geçerse mutlaka uğrayın, bahçemizde bir çay ikram edelim. Hem de evcil hayvanlarınız (bizce en büyük dostlarınız) da bizim ufaklıklarla yemyeşil bahçemizde vakit geçirir, oynarlar.

Kazdağları Turları İle Doğayı Keşfedin

Kazdağları`nın eteklerinde, yemyeşil doğa içerisinde, bahçesinde horoz, tavuk ve köpeğin bulunduğu bir otel burası.

Poyraz Zetin Limon Köpek Oteli

Çevremizde tarihi köyler var ve otele 3 km mesafede bulunan Hasanboğuldu ve Sütüven Şelalesi ise kesinlikle görmeye değer yerler. Keyifli bir doğa yürüyüşü ile Kazdağı’nın endemik türlerini ve harikulade güzelliklerini görmek için (Sarıkız zirvesi ve Altınoluk Kanyon) Kazdağları jeep safari turlarına katılabilirsiniz.

Kazdağları`nda Tuz Odası

Köpeğiniz ile birlikte doğa içerisinde yürüyüş yapabilirsiniz. Ayrıca, görülmeye değer yöresiyle unutulmaz bir Kazdağı kültür turu (Kızılkeçili köyü, Hasanboğuldu, Sütüven Şelalesi, Tahtakuşlar Müzesi, Adatepe Zeus Altarı, Altınoluk Antandros kazı alanı, Yeşilyurt Köyü ve dönüş) yapabilirsiniz. Avrupa standartlarında rafine edilmemiş A kristal - 84 mineralli tuzdan yapılmış tuz odasında: sedef, egzama, astım, bronşit, KOAH, üst solunum yolları rahatsızlıkları ile özellikle de stres kaynaklı rahatsızlığı olanların tedavisini hızlandıran doğal terapi imkanı sunmaktayız.

Patili Otel İda Natura Kazdağları Otel

Evcil Hayvan Oteli

Kazdağları İda Natura Life Style Otel`de artık evcil hayvanınız da aklınız onlarda kalmadan, gönül rahatlığıyla tatil yapabilirsiniz. Gördük ki, hayvan sahibi olanların pek azı dostlarıyla beraber tatil yapma keyfini yaşayabiliyor. Sizin için bunun önemini biliyoruz ve sevimli arkadaşınızla en iyi tatili yapmanız için size her imkânı sunuyoruz. Kedi, köpek hiç fark etmez; evcil hayvanlar için gayet güzel bir otele sahibiz.

Kedi Dostu Evcil Hayvan Dostu Otel

Sizleri küçük dostlarınızla beraber Kazdağları İda Natura Life Style Otel ayrıcalıklarına davet ediyoruz.

Kim, Ne Zaman Yazmış?
30 Mart 2018 | Otelimiz kategorisinde yazdı 0
Sosyal Medyada Paylaşmak İster Misiniz?
Benzer Haberler & Duyurular
    Düşüncelerinizi Paylaşmak İster Misiniz?