Rezervasyon ve İletişim: 0266 384 8282, 0538 615 1515
Kazdağları Türkiye`nin Oksijen Deposu

Kazdağları Türkiye`nin Oksijen Deposu

Kazdağları oksijen bakımından Türkiye`nin en önemli dağıdır. Kazdağları otelleri ve Kazdağları Butik Otel ile doğa harikası sizlerle buluşuyor.
Kazdağları Türkiye`nin Oksijen Deposu

Kazdağları, Türkiye’nin Ege bölgesinde yer alan en yüksek dağlardan biridir. Ayrıca, oksijen açısında da oldukça zengin bir dağ bölgesidir. Son zamanlarda ülkemizde gelişen sanayiler ve atılan atıklardan dolayı temiz hava almanın pek mümkün olmadığı düşünülecek olursa burada konaklamak ya da yaşamak yeryüzünde cenneti görmekle eşdeğerdir diye düşünülebilir.

Kazdağları Butik Otel Sizi Bekliyor!

İda Natura Life Style Kazdağları Butik Otel ile muhteşem bir tatile ne dersiniz?
Modern odalarıyla mitolojiyi bünyesinde bulunduran odalarımıza göz atmak için alttaki rezervasyon yap görselimize tıklayabilirsiniz. Aradığınız tatil İda Natura ile Kazdağları'nda!

kazdağları otel odaları

Kazdağları ile Kendinizi Ödüllendirin!

Çalıştığınız işiniz ya da farklı nedenlerden dolayı sürekli Kazdağları’nda yaşamanız mümkün olmayabilir. Fakat kendinize ve ailenize biraz vakit ayırıp, şehrin gürültülü ve kirli havasından ufak bir kaçamak yapabilirsiniz. Kazdağları Otelleri rahatlığı ve güvenliği ile sizlere hem temiz hava almanızı hem de kafanızı dinlemenizi sağlayacak güzel bir tatil fırsatı sunuyor. Sizler de kendinizi ödüllendirmek için tatil planları yapmaya başlayabilirsiniz.

 

Kazdağları Sayesinde Farklı Yerler Keşfedin!

Kazdağları’nda tatil yaparken huzuru yakalamanın yanında birçok yer gezme fırsatınız da olacak. Kazdağları, Balıkesir şehrimizin Edremit ilçesine bağlı olan Güre Beldesi’nin kuzeyine düşmektedir. Ayrıca, Çanakkale ilimizin Bayramiç ilçesinde yer alan Ayazma Mesire Alanı da Kazdağları’nın kuzey batısında kalmaktadır. Gelip güzel bir tatil yaptıktan sonra ufak bir geziye çıkarak ülkemizin bu güzel şehirlerini de gezebilirsiniz. Tatil alanınıza yakınlığından dolayı hem sizleri yormayacak hem de maddi açıdan çok bir külfet oluşturmayacak güzel ve eğlenceli bir gezi ile farklı yerler keşfedebilirsiniz.

 

Kazdağları Geç Kahvaltı İmkanı

Kaz Dağı Fırsatlarını Kaçırmayın!

Kazdağları güzel, gelmeye karar verdik fakat gelmeden önce güzel bir araştırma yapmak gerekiyor diye düşünenleriniz olabilir. Sizleri bu zahmetten kurtararak güzel fırsatlar sunan İda Natura Kazdağları Butik Otel hakkında biraz bilgilendirelim. Eminiz ki ilginizi çekecektir. İlk olarak oteller hakkında çocuklara ücret alınıp alınmadığı merak ediliyor.

 

6 Yaş Altı Ücretsiz Konaklama İmkanı

Çoğu otel 6 yaş üzerine ücret alırken bu otel sizlere bu alanda güzel bir indirim uyguluyor. 6 yaşından küçükler için ücret alınmazken, 7-12 yaş aralığında olan misafirler için sadece %50 ücret alıyoruz. Oda içerisinde rahatça kullanabileceğiniz LCD TV, klima, 24 saat sıcak su ve havlu bulunuyor.

 

İda Natura Kazdağları Butik Otel’de Geç Kahvaltı İmkanı

Otelin ücretine sabah kahvaltıları dahil. Diğerlerinde de bu şekilde diye düşünüyor olabilirsiniz. İda Natura Kazdağları Butik Otel yine diğerlerinden farklılığını ortaya koyarak sizlere geç kahvaltı yapma fırsatı sunuyor. Yani tatile geldiniz fakat kahvaltıyı kaçırmamak için erken kalkma gibi bir sorununuz olmuyor. Tüm bu fırsatlardan yararlanmak için rezervasyon yaptırmak sadece bir telefon uzağınızda.

Kim, Ne Zaman Yazmış?
18 Ağustos 2015 | Genel kategorisinde yazdı 0
Sosyal Medyada Paylaşmak İster Misiniz?

Etiketler: Güre, Balıkesir, Otel İmkanları, Otel Fırsatları, Geç Kahvaltı

Benzer Haberler & Duyurular
    Düşüncelerinizi Paylaşmak İster Misiniz?