Rezervasyon ve İletişim: 0266 384 8282, 0538 615 1515
Güvenli ödeme sistemiyle tek çekim veya taksitle rezervasyon yapabilirsiniz.
Kazdağları Bisiklet Turları

Kazdağları Bisiklet Turları

Kazdağları Bisiklet Turları ile Kaz Dağı doğasını sonuna kadar yaşarsınız. Kazdağları Otelleri bisiklet turu güzel bir tatil sunar.
Kazdağları Bisiklet Turları

Kazdağları bisiklet turları inovasyondur. Yunan Mıtolojisi’nde tanrıların evi İda Dağı’nda Homeros’un İlyada’sı “Bın Pınarlı İda”da Oksijen yoğunluğunun zirvede olduğu endemik ve Kaz Dağı çamlarının nefesini alarak Kazdağları bisiklet turu yapmak ayrıcalıktır. Kazdağları Butik otel İda Natura’da bisikletleri kullanarak sizlere farklı rotalarda bisiklet sürme keyfini yaşatıyoruz.

Kazdağları bisiklet turları rotalarının en keyiflisi İda Natura Kazdağları Butik Otel’den başlar. Toprak yol ve düşük eğim bulunur fakat iniş çıkış mevcuttur. Kızılkeçili Köyü bölgesinden başlayarak, Güre kasabasına (2 Km), oradan da Çamlıbel Köyü (2.5 Km) -Tahtakuşlar Köyü (2 Km) sonrasında da aynı güzergahtan Kazdağları Butik otel İda Natura’ya dönüş sağlarsınız.

 

Kazdağları Hasanboğuldu Bisiklet Turu Rotası

Bu rota sürekli çıkıştır. Bazen siz bisikleti taşırsınız, bazen de bisiklet sizi taşır. Yaklaşık olarak 3 KM süren bu yolculuk özellikle de bisiklet tutkunlarının vazgeçilmezi olacaktır. Bundan kesinlikle şüpheniz olmasın.

Hasanboğuldu Bisiklet Turları

Sütüven Şelalesi’ni gördükten sonra tahta köprüden geçerek bisikletinizle 300 metre bir çıkıştan sonra Hasan’ın göletine gelirsiniz. İşte Kazdağları bisiklet turu güzergahının en keyifli anıda budur. Derin bir nefes alın, ciğerleriniz açılsın, buz gibi bir su içerek yola devam etme zamanıdır şimdi!

Kızılkeçili Köyü Bisiklet Turları

 

Kızılkeçili Köyü Bisiklet Turu

Kazdağları bisiklet turu Hasanboğuldu rotasının ikinci durağı 5 Km Beyoba Köyü (virajlı – asfalt) oradan Zeytinli köyü (4 Km). Burada Zeytinli meydanında çay içilmeden geçilmez. Çaylar biter ve Kızılkeçili Köyü civarına (2 Km) devam edilir. Son durak Kazdağları Otelleri arasında inci olan İda Natura Kazdağları Butik Otel.

 

Kaz Dağı Bisiklet Turları

Kazdağları’nda alternatif Bisiklet turularında aykırı ve farklı rotalar mevcut olup zamana ve bisikletlere bağlı olarak çeşitli alternatifler sunuyoruz.

Otel Bisiklet Turları

Kazdağları bisiklet turlarından en zor olanı Kazdağları Sarıkız zirve bisiklet turudur. Toplam 38 Km normal yol olup patika kullanılırsa 20 km civarına indirilebilir. Tehlikeli ve bir o kadar da zorludur. Ayrıca, rehber kontrolünde yapılmaktadır.

Eğer sizler de bu güzel coğrafyanın ve muhteşem Kaz Dağı oksijenin tadını almak isterseniz, hemen bizlere ulaşabilirsiniz. Güzel bir tur organizasyonunda görüşmek üzere.

Sosyal Medyada Paylaşmak İster Misiniz?