Rezervasyon ve İletişim: 0266 384 8282, 0538 615 1515
Güvenli ödeme sistemiyle tek çekim veya taksitle rezervasyon yapabilirsiniz.
Koronasız Tatil İçin Güvenli Rota: Kazdağları İda Natura Bungalov Evler

Koronasız Tatil İçin Güvenli Rota: Kazdağları İda Natura Bungalov Evler

Koranasız tatil için Kazdağları ideal. Siz de korona önlemi olan bir otelde mi tatil yapmak istiyorsunuz? İda Natura Kazdağları Butik Bungalov Evleri ve Otel
Koronasız Tatil İçin Güvenli Rota: Kazdağları İda Natura Bungalov Evler

Tüm dünyayı kasıp kavuran korona virus salgını, hayatımızda hemen hemen her şeyi değiştirdi. Sağlıktan gerisinin yalan olduğu ortaya bir daha çıktı. Kimisi dezenfektanlara koştu, kimisi de makarnaya, kimisi de un, bulgur vs…

Kazdağları Butik Otel Sizi Bekliyor!

İda Natura Life Style Kazdağları Butik Otel ile muhteşem bir tatile ne dersiniz?
Modern odalarıyla mitolojiyi bünyesinde bulunduran odalarımıza göz atmak için alttaki rezervasyon yap görselimize tıklayabilirsiniz. Aradığınız tatil İda Natura ile Kazdağları'nda!

kazdağları otel odaları

Korona Tedbiri Alan Oteller

Kazdağları İda Natura Bungalov Otel olarak bizler de kendimize göre önlemler aldık, almaya da devam ediyoruz. Basında çıkan haberlerin yanı sıra DSÖ, Korona Virüs Bilim Kurulu tarafından yapılan tavsiyelere ve önerilere azami oranda dikkat ediyoruz. Dünyadaki tüm otellerin aldığı tavsiyeler sonucu, sizlere temassız, mesafeli ve hijyen kuralları dahilinde bungalov evlerimizde hizmet sunmak için hazırlıklar yapıyoruz. Çünkü önümüzdeki süreç içerisinde tatil yapmak isteyen kişiler korona tedbiri alan oteller haricinde konaklama yapmayı pek de tercih etmeyeceklerdir.

Ayrıca, Kazdağları gibi doğa harikası bir coğrafyada sağlık bizim için çok önemli. Çünkü aldığımız önlemlerin hem misafirlerimizi hem de bizleri korumasını istiyoruz.

Korona Virüs Önlemi Alan İda Natura Bungalov Otel

Kazdağları turizm destinasyonunda Korona önlemi alan İda Natura Bungalov Otel her zaman yeniliğin öncüsü olarak misafirlerimize merak ettikleri konularda her daim bilgilendirmek ister. Aldığımız önlemler ve sunacağımız  koronasız tatili misafirlerimize temizlik / hijyen kuralları ve  misafir güvenliği ile ilgili aldığımız tedbirleri gönül rahatlığıyla paylaşabiliyoruz.

Bungalov Evlerimizde Korona Virüs Tedbirleri

Koronasız bir tatil için güvenli sosyal mesafeli bungalov evlerimiz... Açık alanlarda ve müsait yerlere dezenfekteler bulunmaktadır. Otelimizin tamamının periyodik zamanlarda dezenfeksiyonunu yapılmaktadır. İzole oda ve kahvaltılarınızı bungalov evlerinizin önünde  veya sosyal mesafe kuralına uygun olarak açık alanda yemyeşil bir bahçede yapmanız için hazırlıklar yaptık.

Coronavirus tedbiri alan otel İda Natura Bungalov evler yüzde eli kapasite ile izole edilmiş odalarda, güvenle konaklamak isteyen siz değerli misafirlerimiz için başlıca aldığımız önlemler;

Korona Virüs Önlemi Alan Oteler

Aldığımız Başlıca Önlemler

En az 24 saat boş bırakılmış odalar: Ortak alanlarda güvenli sosyal mesafe düzenlemesi

Periyodik olarak açık alan ve kapalı alan dezenfeksiyonu. Tekstil ürünlerinin 90 derece sıcaklıkta yıkanıyor olması. Bunların yanı sıra en üst seviyede hijyen kuralları.

Misafirlerimizin otel kayıtları resepsiyon görevlisi tarafından ateşiniz ölçüldükten sonra bilgileriniz alınacaktır.

Ödemelerinizi online kanallar üzerinden de yapabilirsiniz.

Oda anahtarlarınız oda üzerinde dezenfekte edilmiş olarak göreceksiniz.

Siz değerli misafirlerimizin son 14 günlük öyküsü giriş formuna kayıt yapılacaktır.

Korona önlemi alan otel İda Natura Bungalov evlerimiz siz otelimize gelmeden önce 24 saat havandırılmış olacaktır. Buklet malzemeleriniz paketlenmiş, temas olabilecek bütün malzemeler dezenfekte edilmiş olarak sunulacaktır.

Koronasız tatil hizmeti sunan İda Natura Otel personelleri siz değerli misafirlerimiz için bilgilendirildi. Temassız olarak hizmetlerini mesafeli ve hijyen kurallarına uygun şekilde sunacaklardır. Öğle ve akşam yemekleri aparatif ekmek arası olarak, isterseniz evlerinize / odalarınıza getirelecektir. İsterseniz de self servis olarak kafemizden kendiniz de alabilirsiniz.

Corona Virüs Temiz Oteller Bungalov

Önce Evde Sonra da Hayatta Kalalım

Sayın misafirlerimiz önce EVDE KALALIM sonra HAYATTA kalalım. SAĞLIKLI olalım. Kazdağları Oksijen yoğunluğu ve yemyeşil doğası ile sizlere sağlık ve huzur da verecektir. İda Natura Bungalov evlerde sizleri izoleli - temassız - mesafeli ve hijyen kurallarına uygun bir ortamda misafir edeceğiz.

Sağlıklı ve huzur içinde bu kötü günleri de atlattıktan sonra Kazdağları`nı, denizi ve bu muhteşem doğayı seven siz değerli misafirlerimizi de tesisimizde ağırlamayı çok isteriz. Sevgilerimizle...

 

Kim, Ne Zaman Yazmış?
06 Mayıs 2020 | Otelimiz, Sağlıklı Yaşam kategorilerinde yazdı 0
Sosyal Medyada Paylaşmak İster Misiniz?

Etiketler: korona otel, corona otel

Benzer Haberler & Duyurular
    Düşüncelerinizi Paylaşmak İster Misiniz?