Rezervasyon ve İletişim: 0266 384 8282, 0538 615 1515
Güvenli ödeme sistemiyle tek çekim veya taksitle rezervasyon yapabilirsiniz.
Bungalov Ev Nasıl Yapılır?

Bungalov Ev Nasıl Yapılır?

Ahşap bungalov ev nasıl yapılır, ahşap bungalov fiyatları, bungalov evleri fiyatları gibi bilgilere bu yazıdan ulaşabilirsiniz.
Bungalov Ev Nasıl Yapılır?

Kazdağları ahşap bungalov nedir? sorusu ile yazımıza başlayabiliriz.

Bahçe içerisinde doğa ile baş başa tek katlı tamamı ahşaptan yapılan, önünde en az iki kişilik balkonu bulunan doğa harikası bir yaşam alanıdır ahşap bungalovlar. Ahşap bungalov zemininde bazen beton kullanılır, ama tavsiye edilmez. Yerden 40-50 cm yüksekte inşa edilir. Kazdağları bölgesindeki oksijen yoğunluğu, endemik bitki kokuları ve Kazdağı çam kokusu ile birleştiğinde ahşap bungalovda tatilin keyfine diyecek yoktur.

Kazdağları Butik Otel Sizi Bekliyor!

İda Natura Life Style Kazdağları Butik Otel ile muhteşem bir tatile ne dersiniz?
Modern odalarıyla mitolojiyi bünyesinde bulunduran odalarımıza göz atmak için alttaki rezervasyon yap görselimize tıklayabilirsiniz. Aradığınız tatil İda Natura ile Kazdağları'nda!

kazdağları otel odaları

Ahşap Bungalov Temeli

Kazdağları Ahşap Bungalov Evleri Ayrıcalıktır!

Kazdağları ahşap Bungalov Evleri için en önemli özellik Kazdağları Milli Parkı bölgesinin orta eteğinde Hasanboğüldu Göleti’ne ve Sütüven Şelalesi’ne 3 km yürüme mesafesinde, Akçay’a 3 km mesafede şehir yaşamından uzak Kızılkeçili Köyü’nde Kazdağları çamlarından yapılmış olmasıdır. Zeytin ağaçlarının içerisinde oksijen yoğunluğu ve bin bir endemik bitki ve çiçek kokusuyla Kazdağları ahşap bungalovda nefes alıp uyumak ayrıcalık ve farklı bir yaşam biçimidir.

 

Bungalov Ev Yapımı

Kazdağları Ahşap Bungalov Nasıl Yapılır?

Ahşap bungalov yapılmaya başlanmadan önce iyi bir ahşap ustasına ihtiyacınız vardır. Bizim ustamız Kazdağları Zeytinli Köyü’nden ahşap bungalov ustası Levent Kocatepe’dir. Kısaca lakabı Çiço’dur.

Bungalov Ev Çatısı

Levent usta çocukluğundan bugüne ahşap hayranı olup çıraklıktan yetişmiştir. En önemli hobisi boş vakitlerinde kendine özgü yaratıcı fikirleriyle ahşap bungalov yapmaktır. Özgün bir tasarım ve doğal bir köy yaşamını destekler. Ahşap ustası Levent Kocatepe’nın elinde testere, keser, çivi oldu mu bir de Kaz Dağı çamlarını gördü mü hemen ağaca göre özgün tasarımlara başlar. Dayanamaz, harekete geçer. Tasarım, konsept, farklı model ve özelliklerle aykırı ters çalışması Çiço’yu farklı kılmıştır.

Bungalov Ev İnşaatı

Kazdağları Ahşap Bungalov Detayları

4 m2 banyo, 16m2 kullanım alanı ve 6 m2 balkonu ile toplam 26m2 alana yapılır. Ahşap ustası Çiço’nun da tavsiyesi bu şekildedir.

Ahşap Bungalov Gece Görüntüsü

WC bolümü olmazsa olmazdır. Tabanına dolgulu beton atılarak yapılır. Bungalov evleri yerden zemine göre 40 cm yüksekte inşa edilir. Ana taşıyıcı ahşap direkler paslanmaz demir içerisinde zemine 50 cm gömülür ve beton atılarak temel atılmış olur. Taban fayans duvarlar ahşap lambiri kullanılarak hijyen ve sızdırmazlık konusuna dikkat edilerek inşa edilir.

Bungalov Yapımı Dıştan Görünümü

Ahşap bungalov ev ustası Çiço ahşap bungalovda en önemli özelliğin ilaçlı ve kurutulmuş ahşap kullanılması olduğunu belirtir ve bu şekilde olmasını tavsiye eder. Birleşme noktalarının ve taban – tavan izalasyonun bölgeye ve zemine göre titizlikle yapılmasını ve izole edilmesini söyler.

Ahşap Bungalov Ahşap Yatağı

Ahşap Bungalov Ev Fiyatları

Evin m2’sine, yerine, kullanılacak ahşap malzemeye, kapı pencere ölçülerine ve kullanılacak banyo ve elektrik malzemelerine göre değişebilir. Bu bilgiler ve değişkenler de dikkate alınarak usta farkı da ortaya konunca ahşap bungalov ev fiyatları tahminen 25 bin ile 50 bin arasında değişmektedir. Bungalov evleri fiyatları istenilen özelliklere ve konseptlere göre artabilir. Ancak, İda Natura Kazdağları Butik Otel en kaliteli malzemeleri seçtiği ve özeni de gösterdiğinden dolayı bungalov fiyatları biraz farklı olmuştur. Bungalov fiyatları 25-50 bin TL aralığında olanlar genel özellikler göz önüne alınarak söylenmektedir.

Bungalov Ahşay Sandalyeleri

Kazdağları Bungalov Evleri

Kazdağları İda Natura Otel ahşap bungalov evleri 1+1 40 m2 4 kişilik deluxe ve standart 2 kişilik 20 m2 olarak dizayn edilmiştir. Toplamda 1 tane deluxe bungalov 2 tane de standart bungalov evleri bulunmaktadır. Ayrıca, 12 farklı da otel odamız mevcuttur.

Delux ahşap bungalov; oturma salonu, yatak odası, WC, duşa kabin, Hilton lavabo, mini mutfak, mini buzdolabı, Led TV, uydu yayını, ücretsiz banyo malzemeleri, ücretsiz wifi, veranda, saç kurutma makinesi, invertor klima, sıcak soğuk içecekler, çalışma masası gibi özellikleri ve ekipmanları barındırmaktadır.

Bungalov Evleri Özel Yatağı

Kazdağları Ahşap Bungalov Evler

Kazdağları ahşap bungalov evler nefes alır ve huzur verir. Yaşam tarzıdır, farkındalıktır, özgürlüktür, öze dönüştür, özeldir, canlıdır, size aittir…

Bungalov evler hakkında merak ettiğiniz daha fazla detay varsa isterseniz sitemizdeki diğer sayfalarımızı ziyaret edebilir isterseniz de hemen bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Umarız bu güzel Kazdağları doğasında muhteşem bir bungalov ev tatili ile kendinizi ödüllendirme şansına sahip olursunuz.

Görüşmek dileğiyle…

Ahşap Bungalov Evi Son Hali

Kim, Ne Zaman Yazmış?
24 Kasım 2015 | Otelimiz, Bizden Haberler kategorilerinde yazdı 0
Sosyal Medyada Paylaşmak İster Misiniz?

Etiketler: Ahşap Bungalov, Bungalov, Bungalov Evleri Fiyatları, Bungalov Fiyatları, Ev Fiyatları, Ahşap Ustası, Ahşap Ev Otel, Bungalov Otel

Benzer Haberler & Duyurular
    Düşüncelerinizi Paylaşmak İster Misiniz?