Rezervasyon ve İletişim: 0266 384 8282, 0538 615 1515
Güvenli ödeme sistemiyle tek çekim veya taksitle rezervasyon yapabilirsiniz.
Covid19 Tedbirleri Uyulması Gereken Kurallar
Covid19 Tedbirleri Uyulması Gereken Kurallar

Sayın Misafirlerimiz, Tüm dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan Covid-19 salgını ile ilgili olarak Kazdağları İda Natura Life Style Butik Bungalov Otel`de aldı

Kazdağları Butik Otel Sizi Bekliyor!

İda Natura Life Style Kazdağları Butik Otel ile muhteşem bir tatile ne dersiniz?
Modern odalarıyla mitolojiyi bünyesinde bulunduran odalarımıza göz atmak için alttaki rezervasyon yap görselimize tıklayabilirsiniz. Aradığınız tatil İda Natura ile Kazdağları'nda!

kazdağları otel odaları

Sağlığınız ve sağlığımız için oda ve evleriniz haricinde lütfen maske takınız. Temastan kaçının ve sosyal mesafeye ve hijyeninize dikkat ediniz.

Ödemelerinizi dijital ve temassız olarak yapmayı tercih edin.

Otel ortak alanlarında bulunan kullanıma açık el dezenfektanlarını sık sık kullanınız.

90 derece yıkanıp size özel olarak paketlenmiş olan tekstil ürünleri (nevresim, havlu vb.) kullanılmaktadır.

Maske ve eldiven atıklarının çevreye ve insanlarına zararını en aza indirebilmek adına gri kapaklı tıbbi atık kovalarını kullanınız.

Dezenfekte edilmiş ve yeterince havalandırılmış odalarımızda tek kullanımlık ve kişiye özel buklet ürünleri bulunmaktadır.

Bütün bungalov evlerimizin ve sosyal alanlarımızın günlük siterilizasyonu ve periyodik haşere ilaçlamaları yapılmaktadır.

Yiyecek ve içecek servisimiz mutfak personeli tarafından self servis ve kişiye özel olarak yapılmaktadır. Müsaitliğe göre otel personellerimiz bungalov evlerinize paket olarak hizmet sunabilir.

Konaklama Tesisi Sağlık Bakanlığı Kuralları Korona Virüsü Otel

7/24 ulaşabileceğiniz 0538 615 1515 Whatsapp iletişim hattımız ile taleplerinizi iletebilirsiniz.

Sosyal mesafe kuralını hatırlatan yer işaretlerimize ve tesisimizin ortak genel alanlarında yer alan hijyen ve salgın ile ilgili bilgilendirici tabelalara dikkat ediniz.

Covid-19 belirtisi olursa maskenizi takınız, tedbirinizi alıp resepsiyona ilk müdahele için bilgi veriniz. Bulunduğunuz yeri terk etmeyiniz.

Salgın ve hijyen eğitimleri almış, sıfır temas, sosyal mesafe ve izolasyon ilkelerini benimsemiş deneyimli kadromuz ile siz değerli misafirlerimizin de hijyen konusunda en az bizler kadar titizlik göstereceğinden eminiz.

Bu yüzden tatillerinizi güvenli ve sağlık bir şekilde yapabilmeniz adına aldığımız tedbirlere her gün bir yenisi daha ekliyoruz.

Keyifli ve sağlıklı tatiller dileriz.

Kim, Ne Zaman Yazmış?
15 Haziran 2020 | Otelimiz kategorisinde yazdı 0
Sosyal Medyada Paylaşmak İster Misiniz?

Etiketler: Hijyen, Covid 19, Korona, Önlem

Benzer Haberler & Duyurular
    Düşüncelerinizi Paylaşmak İster Misiniz?