Rezervasyon ve İletişim: 0266 384 8282, 0538 615 1515
Güvenli ödeme sistemiyle tek çekim veya taksitle rezervasyon yapabilirsiniz.
Kazdağı Cam Seyir Terası

Kazdağı Cam Seyir Terası

Kazdağları cam seyir terası ile tüm edremit körfezi ve Kazdağlarının doğal güzelliklerini görebilirsiniz. İda Natura Bungalov Otele ulaşabilirsiniz.
Kazdağı Cam Seyir Terası

Efsanelerin dağı İDA dağı yani Kazdağları yeni bir turizm destinasyonuna imza attı. Kazdağları’nın 836 rakımlı Şahinderesi Kanyonu’na yapılan cam seyir terasında Kazdağlarımızın; zenginliğini ve güzelliğini en iyi şekilde tanıtmayı hedefliyor.

Kazdağları Butik Otel Sizi Bekliyor!

İda Natura Life Style Kazdağları Butik Otel ile muhteşem bir tatile ne dersiniz?
Modern odalarıyla mitolojiyi bünyesinde bulunduran odalarımıza göz atmak için alttaki rezervasyon yap görselimize tıklayabilirsiniz. Aradığınız tatil İda Natura ile Kazdağları'nda!

kazdağları otel odaları

Kazdağları’nın 836 rakımlı Şahinderesi Kanyonu’na yapılan Cam seyir terası Tarım ve Orman Bakanlığı, Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, Güney Marmara Kalkınma Ajansı ve Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü iş birliğinde bölgeye kazandırılan seyir terasıyla bölge turizminin güçlendirilmesi ve dört mevsim boyunca turizm faaliyetleriyle geceleme oranının artırılması hedefleniyor.

balikesir-kazdaglari-cam-teras

Kazdağları & Şahinderesi Cam Seyir Terası

Kazdağları İda Natura Bungalov Evlerde konaklama yaparak günü birlik Kazdağları Şahinderesi Cam seyir terasının keyfini çıkarabilirsiniz.

cam-terastan-kazdaglari-manzarasi

Kaz Dağlarının konumu, ulaşım olanakları, doğası, yöresel lezzetleri, turizmi, tarihi ve kültürel değerleriyle herkesin beklentisine cevap verebilecek doğa ve sağlıklı yaşam şehri olduğunu bir kez daha ortaya koymuştur.

Kazdağları Cam Terasın  bölgedeki turizme hareket katacağı ziyaret edenlere Kazdağları’nın muhteşem güzelliklerini seyir zevki sunacak, Doğaya uygun bir şekilde inşa edilen bu terasla Kazdağlarımızın zenginliğini ve güzelliğini en iyi şekilde tanıtacağız.”.

kazdagi-altinoluk-cam-teras

KAZDAĞLARI CAM SEYİR TERASINA NASIL GİDİLİR?

Balıkesir’in Edremit ilçesinde bulunan Şahindere Kanyonu, Çanakkale istikametine giderken Altınoluk’dan yaklaşık olarak 2 kilometre geçtikten sonra Doyran Köyü yol ayrımından. Kaz Dağları Milli Parkına kapısına  yakın bir yerde bulunan tabelaları takip ederek, kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

kus-bakisi-cam-teras

Şahinderesi Kanyonu`na 836 rakımlı alana yapılan Cam seyir terası Doğal dokuya uygun bir şekilde inşa edilmiş olup  bu terasla Kazdağlarımızın; Oksijen Doğa ve Huzur dolu bir yer olduğunu bir kez daha ispat etmiştir.

yucel-yilmaz-kazdaglari-cam-teras

Kim, Ne Zaman Yazmış?
05 Aralık 2021 | Bölgemiz kategorisinde yazdı 0
Sosyal Medyada Paylaşmak İster Misiniz?

Etiketler: Teras

Benzer Haberler & Duyurular
    Düşüncelerinizi Paylaşmak İster Misiniz?