Rezervasyon ve İletişim: 0266 384 8282, 0538 615 1515
Güvenli ödeme sistemiyle tek çekim veya taksitle rezervasyon yapabilirsiniz.
Oksijen, Doğa ve Huzur

Oksijen, Doğa ve Huzur

Kazdağları huzur, oksijen ve doğası ile sizleri büyüler. Kazdağları otelleri arasında huzurun simgesi Kazdağları Butik Otel sizi bekliyor.
Oksijen, Doğa ve Huzur

Kazdağları bölgesinde müthiş bir tatil; Oksijen, Doğa, Huzur... Kaz Dağları Doğası sizi çağırıyor... Sarıkız, Hasan Boğuldu ve Sütüven Şelalesi ile Kazdağları`nda mükemmel bir tatile ne dersiniz?

Kazdağları Ahşap bungalov evlerde huzurlu tatil

Ahşap Evler ile Huzur

Ahşap ev tatili ile siz de Kazdağları eteklerinde bir tatile ne dersiniz? Ahşap evler hem sağlıklı olmalarıyla bilinmektedir, hem de size müstakil bir tatil olanağı sunar. Otelimiz bünyesinde 1 tane büyük (1+1 dizayn edilen 2 odalı) ahşap bungalov ev, 2 adet de farklı özellikleriyle öne çıkan standart ahşap bungalov ev bulunmaktadır. Standart ahşap bungalov evlerden bir tanesi üçgen şeklinde tasarlanmış olup diğeri de köşeli ahşap ev olarak dizayn edilmiştir. 3 farklı ahşap ev ile birbirinden farklı ihtiyaçlara sahip misafirlerimize hizmet vermekteyiz. Büyük olan ahşap ev 3-4 yetişkin kişilik (+1 ya da 2 çocuk) olup diğer ahşap evler ise 2 yetişkin kişinin yanında 1 ya da 2 çocuğunun konaklayabileceği şekilde hazırlanmıştır.

Kaz Dağları Bungalov otel bahçesi

 

Kazdağları Ahşap Bungalov Evleri

Eğer, 4 kişiye kadar konaklama yapılabilen deluxe ahşap bungalov evleri hakkında bilgi almak isterseniz, alttaki görseli tıklayabilirsiniz. Ahşap bungalov evleri hakkında diğer sayfamızdan da bilgi edinebilirsiniz.

bungalov evleri

Kazdağları Mitolojik Odalar

Ahşap evler haricinde 12 farklı otel odası da bulunmaktadır. İsterseniz bu ahşap evlerde muhteşem bir tatil geçirebilirsiniz isterseniz de yine ahşap ve mitoloji konseptli 12 farklı odamızda tatilinize merhaba diyebilirsiniz.

 

Kazdağları Otel Konumumuz

Otelimizin görsel konumuna alt kısımdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca, daha detaylı harita ve adres tarifleri için iletişim sayfamızı da ziyaret edebilirsiniz.

kazdağları otelleri google maps harita

 

Ahşap Evlerde ve Otelimizde Çocuk İndirimi

Minik misafirlerimiz için otelimizde ekstra indirimler bulunmaktadır. 0-6 yaş aralığındaki misafirlerimiz ücretsiz olarak konaklamakta, 7-12 yaş aralığındaki dostlarımız ise %50 indirimle konaklamaktadır. Eğer, çocuklarınızla birlikte tatilinizi ahşap evler ya da diğer odalarda geçirmek isterseniz, bizlere bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Siz gelmeden önce, minik dostlarımız için ek yatak ya da bebek / çocuk beşiği hizmeti vermekteyiz.

Kaz Dağı Bungalov evler Hotel

 

Ahşap Evler Sizi Bekliyor

Son olarak ahşap evler sizleri bekliyor. Kazdağları muhteşem doğası sağlık turizmi ve bol oksijeni ile öne çıkmaktadır. Özel ağaç evler konseptlerimiz ise sadece bu bölgede bulunan Kaz Dağı Göknarları ile üretilmiştir. Birbirinden güzel ve özel 3 değişik ahşap ev ile bu muhteşem doğayı solumak isteyen değerli misafirlerimize hizmet vermekteyiz. Toplam 15 farklı oda yapımızla yaklaşık 40-45 kişiyi otelimizde ağırlayabilmekteyiz. Siz de şanslı misafirlerimizden bir tanesi olmak isterseniz, bizlere iletişim sayfamızdaki telefon numaralarıyla hemen şimdi ulaşabilirsiniz. Ayrıca, adres detaylarımıza ve yol tariflerimize de iletişim sayfasıyla ulaşabilirsiniz. Sizlere de bu ahşap evler ile muhteşem bir tatil olanağı sağlamaktan mutluluk duyacağımızı bilmenizi isteriz.

Görüşmek dileğiyle,
İda Natura Life Style Kazdağları Butik Otel

Bungalov ev otel oda içi fotoğrafı
Sosyal Medyada Paylaşmak İster Misiniz?