Rezervasyon ve İletişim: 0266 384 8282, 0538 615 1515
Güvenli ödeme sistemiyle tek çekim veya taksitle rezervasyon yapabilirsiniz.
Kazdağları’nda Evcil Hayvan Kabul Eden Oteller

Kazdağları’nda Evcil Hayvan Kabul Eden Oteller

Evcil Hayvan Kabul Eden Oteller arasında İda Natura Otel, bungalov evleri ve muhteşem bir bahçesiyle öne çıkıyor. Ayrıca, otelin de evcil hayvanları var.
Kazdağları’nda Evcil Hayvan Kabul Eden Oteller

Bilindiği üzere Kazdağları (Ege) bölgesinde evcil hayvan kabul eden oteller çok sayıda değil. Ancak evcil hayvan kabul eden oteller arasında hem yemyeşil bahçesiyle, hem de bahçesindeki birçok hayvanla İda Natura Otel öne çıkıyor. Bungalov evleri arasında kalan büyük bir bahçeye sahip olan otelimizde bazı odalarımız sadece evcil hayvan dostu misafirlerimiz için ayrılmıştır. Bazı misafirlerimiz evcil hayvan kalan odalarda konaklamayı istemedikleri için onları da düşündük ve otelimizdeki odaların ve bungalovların bir kısmına evcil hayvan alınması diğer kalan kısmına ise alınmamasını kararlaştırdık. Yanlış da anlaşılmasını istemeyiz çünkü bazı misafirlerimiz gerçekten de sağlık sebepleri nedeniyle daha önceden evcil hayvan kalmış odalarda konaklayamıyorlar. Elbette onları da düşünmek zorundayız ama yeterli miktarda odayı ve bungalov evini evcil hayvanların konaklaması için ayırdığımızı bilmenizi isteriz :)

Kazdağları Butik Otel Sizi Bekliyor!

İda Natura Life Style Kazdağları Butik Otel ile muhteşem bir tatile ne dersiniz?
Modern odalarıyla mitolojiyi bünyesinde bulunduran odalarımıza göz atmak için alttaki rezervasyon yap görselimize tıklayabilirsiniz. Aradığınız tatil İda Natura ile Kazdağları'nda!

kazdağları otel odaları

Kedi - Köpek  Kabul Eden Oteller

Otelimize evcil hayvan olarak en fazla kedi ve köpek geliyor, tahmin edeceğiniz üzere. Ancak, tavşan ya da farklı evcil hayvanlara da kapımızın açık olduğunu bilmenizi isteriz. Huzur dolu bir otel olduğumuz için tek şartımız diğer misafirlerimizin rahatsız olmamasıdır. Öyle ki zaten bahçemizde; at, tay, keçi, köpek, kedi, horoz, tavuk, kuş gibi birçok minik dostumuz olduğunu geldiğinizde göreceksiniz.

Evcil Hayvan Kabul Eden Oteller: Ege Bölgesi, Kazdağları, Ankara, İstanbul, İzmir

Tahmin edileceği üzere en fazla evcil hayvan kabul eden otel aranan şehirler Ankara, İstanbul ve İzmir. Bu şehirlerden otel arayanlar genellikle Kazdağları ve Ege Bölgesi`nde evcil hayvan kabul eden oteller diye arıyorlar. Evet, aradıkları otel de İda Natura Otel oluyor :) Hem Kazdağları`nın gerçekten eteğinde yer alıyoruz, hem de muhteşem bir doğaya sahibiz. Ayrıca, evcil hayvan dostu bir otel olmamız da eklenince bölgemizdeki en fazla tercih edilen otellerin başında geliyoruz.

Sevimli Ördekler Evcil Hayvan Kabul Otel

Misafirlerimizden Yorumlar

Bahçemizde birçok evcil hayvan bulunmaktadır. Ayrıca; ağaçlarımız, çiçeklerimiz ve çeşitli sebzeleri yetiştirdiğimiz ve dalından kopartıp yiyebileceğiniz bir bahçemiz de var. Gelin otelimizde geçtiğimiz ay misafir ettiğimiz Zafer Yılmaz Bey`in Google`da paylaştığı yoruma birlikte göz atalım.

İda Natura otel Kazdağları’nın eteklerinde Kızılkeçili Köyündedir. İzmir Çanakkale yolu Akçay Beldesi’ne otomobille yaklaşık 10 dakika mesafededir. Otelin bulunduğu alan sessiz ve yeşil doğasıyla dikkat çekiyor. Bungalow evlerin büyük çoğunluğu 2019 yılında inşa edildiğinden içeriye geldiğinizde ahşabın kokusunu hissedebiliyorsunuz. Odaların büyüklüğü 2 kişi için ideal , 3 kişi de kalabilir. Odalarda klima , mini buzdolabı , uydu yayınlı televizyon var. Otelin otoparkı da var. Otelin diğer alanlarında ağaçlar , çiçekler , çeşitli sebzelerin yetiştirildiği küçük bir bahçe var. Ayrıca otel bünyesinde çeşitli hayvanlar mevcut , otel için olabildiğince doğal bence. Kahvaltı ana binanın terasında çok güzel bir manzara eşliğinde yeniyor ve kahvaltı çeşitliliği , lezzeti , görselliği mükemmeldi. Otelden Güre Köyü`ne , Zeytinli Köyü`ne vb diğer doğal alanlara gidebilirsiniz. Otelin sahibi ve çalışanları ilgililer, güler yüzlüler. Güzel bir otel ben çok beğendim tavsiye ederim.

Zafer Yılmaz Evcil Hayvan İda Natura Otel Yorum


Tüm İda Natura Otel Ailesi Olarak Evcil Hayvan Dostuyuz :)

Öyle ki, otelimizin gen müdürü Ali Bey`in yorumlarını ve anılarını da sizlerle tekrar paylaşmak isteriz. Daha önceden paylaştığımız bir yazıdan sizlere alıntılar sunmak isteriz.

At Kabul Eden Oteller

En Güzel Dostum...

Ben İda Natura Life Syle otel projesine başladığımda (2010) yanımda Paşa (Golden Retriever) vardı. Benim bu oteli yapacağıma ailem, arkadaşlarım, dostlarım hiç kimse inanmıyordu. Ben üzülmeyeyim diye de bana olur deyip geçiyorlardı. Be ben yokken de şaşırmış diyorlardı. Bana inanan tek kişi vardı. O da köpeğim Paşa idi…

Arabamın Sesini Duyduğunda Geldiğimi Hemen Anlıyorlardı

Otel inşaatımız sürerken Paşa`nın yavruları oldu: Zeytin, Kara, Poyraz. Tabii ki otelde bakamadım ve evime götürdüm. Dördüncü katta aracımın sesini duyduklarında çıldırıyorlardı. Neyse üç ay evde baktım ama beni mahvettiler. Ev eşya da cabası...

Keliy İda Natura Otel

Değmedi mi? Değdi. Şimdi Poyraz`a Brüksel`de bir Belçikalı bakıyor. Zeytin, Balıkesir`de. Kara da Zeytinli kasabasında. Hepsinin boy boy çocukları oldu. Yani artık bir dede sayılırım :)

Evcil Hayvanlarınızın Başımız Üzerinde Yerleri Var

Gönlümüz istiyordu ki Paşa ile tatile çıkalım, otelde yatalım, sahilde veya ormanda gezelim. İşte en büyük gerçek bu. Kimse bizi otele almıyordu. Biz de oteli yaptıktan sonra bizim gibi hayvan severleri evlerinde veya barınaklarda evcil hayvanlarını bırakmasınlar, bizim otelimizde tatil yapsınlar istedik. Hatta şu an beslediğimiz köpeğimiz Pufi, kedimiz Kara ile arkadaş olsunlar.

Otel Bahçesinde Köpek

Hayvan sahipleri de tatilini yaparak, doğa yürüyüşü yaparak keyifli bir tatil yapsınlar istedik. Kazdağları İda Natura Otel olarak 12 ay kapımız hayvan severlere açıktır. Yolunuz Kazdağları`ndan geçerse mutlaka uğrayın, bahçemizde bir çay ikram edelim. Hem de evcil hayvanlarınız (bizce en büyük dostlarınız) da bizim ufaklıklarla yemyeşil bahçemizde vakit geçirir, oynarlar.

Kim, Ne Zaman Yazmış?
06 Ekim 2019 | Otelimiz kategorisinde yazdı 0
Sosyal Medyada Paylaşmak İster Misiniz?
Benzer Haberler & Duyurular
    Düşüncelerinizi Paylaşmak İster Misiniz?