Rezervasyon ve İletişim: 0266 384 8282, 0538 615 1515
Güvenli ödeme sistemiyle tek çekim veya taksitle rezervasyon yapabilirsiniz.
Kazdağları Sürdürülebilir Turizm

Kazdağları Sürdürülebilir Turizm

Sürdürülebilir Turizm Kazdağları İda natura bungalov otel Tatilinizi Natural ortamda sürdürülebilir Turizm sertifikalı otelde
Kazdağları Sürdürülebilir Turizm

Sürdürülebilir Turizm destinasyonun geleceğini korumak amacıyla turizmin doğal çevreye ve yerel halk kültürüne verebileceği zararları en aza indiren, bölge ekonomisine yapacağı katkıyı en üst düzeye çıkaran uygulamalardır. Bu doğrultuda kaydettiğimiz gelişmeyi ve çalışmanın şu ana kadar olan sonuçlarını üst yönetimimiz, çalışanlarımız, konuklarımız, tedarikçilerimiz ve diğer tüm partnerlerimiz ile paylaşmayı ve böylece bu noktada yaratacağımız farkındalığı artırarak, şu ana kadar gerçekleştirebilmiş olduğumuz ve gerçekleştirmeyi planladığımız çalışmalarda, tüm tarafların daha fazla katılımı ile niyetlerimizi ortak hedef ve başarılara dönüştürebilmeyi amaçlamaktayız.

Kazdağları Butik Otel Sizi Bekliyor!

İda Natura Life Style Kazdağları Butik Otel ile muhteşem bir tatile ne dersiniz?
Modern odalarıyla mitolojiyi bünyesinde bulunduran odalarımıza göz atmak için alttaki rezervasyon yap görselimize tıklayabilirsiniz. Aradığınız tatil İda Natura ile Kazdağları'nda!

kazdağları otel odaları

İDA NATURA KAZDAĞLARI  olarak, faaliyetlerimiz ve etkileri hakkında paydaşlarımızı şeffaf ve etkin bir şekilde bilgilendirmek öncelikli faaliyetlerimizin başında gelmektedir. Bu kapsamda 2022 Sürdürülebilirlik Raporu;

  • Tesisimizin çevresel, sosyal ve ekonomik performans değerlendirmesini,
  • Bu performansı artırmak adına belirlenen hedefleri,
  • Ölçümlenen performans sonuçlarını içermektedir.

İDA NATURA OTEL KAZDAĞLARI

İda Natura Kazdağları otel Kazdağları bölgesinde bulunmaktadır. Denize 3000 metrenin üzerinde uzaklıkta olan İda Natura otel misafirlerine Doğa ve sağlık imkanı sunmaktadır.

Tesisin kendine özel bahçesi bulunmaktadır. Yemyeşil bahçesi Evcil hayvanları ile eğlenme ve dinlenme imkanı bulabilirsiniz. Tesis oda kahvaltı konseptinde hizmet vermektedir. Tesiste bulunan açık restaurant, aparatif yiyecekleri bulabilirsiniz

Odanızda bulunan merkezi klima/split klima ile oda sıcaklığınız ayarlanabilir. Konaklamanız boyunca faydalanabileceğiniz TV, kablosuz internet standart odalarda mevcuttur. Tesis içerisinde yer alan, masaj hizmetlerinden faydalanarak rahatlayabilir ve kendinizi yenilenmiş hissedebilirsiniz.

Otel Edremit Havaalanı’na 14 km, Akçay a 3 km, Ayvalık’a 45 km uzaklıktadır. Tesis içerisinde bulunan Bisikletler çocuk oyun alanı ve Kafe hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

KALİTE POLİTİKAMIZ

İşletme faaliyetlerimizi uluslararası kalite yönetim standartlara uygun, değer yaratma odağıyla yürütür, misafir memnuniyeti, çalışan memnuniyeti ve hizmet kalitemizi sürekli ölçer ve iyileştiririz.

Turizm yatırımlarımızı artırarak uluslararası marka değerimizi yükseltir, ülke ekonomisine katkı sağlarız, yeni yatırımlarımızda misafir beklentilerini dikkate alır, teknolojiyi yakından takip eder, kurum kültürümüzü toplumsal fayda ve değer yaratma odağıyla geliştiririz.

Etkin eğitim faaliyetlerimizle birlikte, kurum kültürümüzü tüm çalışanlara aşılayarak, takım çalışmasını ve çalışan bağlılığını şirket yönetiminde etkin kılarız.

Misafirler ve çalışanlarımızın sağlıklı bir şekilde beslenmeleri için; fiziksel, kimyasal ve mikrobiyolojik açıdan güvenilir gıdalar sunarız. Hammadde alımı, depolanması, hazırlanması ve sunumunda, ulusal ve uluslararası yayımlanmış yasa, yönetmelik ve ikincil mevzuat şartlarına uyarız. Uygulamakta olduğumuz gıda güvenliği yönetim sistemi standartlarımızı sürekli olarak yükseltiriz.

Turizm sektöründe sürdürülebilirliği sağlamak, çevreyi korumak amacıyla çevreye olan etkilerimizi tespit eder, olumsuz etkileri, olası tehlikeleri ve atıklarımızı kontrol altına alırız. Doğal kaynakların kullanımını, enerji tüketimini, hava, su ve toprak kirlenmesini en aza indirgemek için gayret ederiz.

Ulusal ve uluslararası çevre, iş sağlığı güvenliği ve insan hakları ile ilgili yayımlanmış olan kanun, yönetmelik, mevzuat ve düzenlemelere uyar, tüm gereklilikleri eksiksiz yerine getiririz. Faaliyetlerimizi yürütürken misafir ve çalışanlarımızı meydana gelebilecek yaralanmalardan, hastalıklardan korumak ve çalışma koşulları iyileştirmek için gerekli önlemleri alır ve uygularız.

Faaliyetlerimizi yürütürken, toplumsal, sosyal sorumluluklarımızı yerine getirir, misafirlerimiz, çalışanlarımız, tedarikçiler, taşeronların haklarına ve beklentilerine saygılı davranırız.

Yazının devamı için aşağıdaki bağlantıyı tıklayabilirsiniz.

Kazdağları İda Natura Otel Sürdürülebilirlik Raporu 2023.pdf

Kim, Ne Zaman Yazmış?
18 Haziran 2023 | Otelimiz, Bizden Haberler, Sağlıklı Yaşam kategorilerinde yazdı 0
Sosyal Medyada Paylaşmak İster Misiniz?
Benzer Haberler & Duyurular
    Düşüncelerinizi Paylaşmak İster Misiniz?