Rezervasyon ve İletişim: 0266 384 8282, 0538 615 1515
Güvenli ödeme sistemiyle tek çekim veya taksitle rezervasyon yapabilirsiniz.
Balıkesir Valisi Otelimizi Ziyaret Etti

Balıkesir Valisi Otelimizi Ziyaret Etti

Balıkesir Valisi Mustafa Yalman ve Turizm İl Müdürü Mustafa Çaltı İda Natura Life Style Kazdağları Butik Oteli incelediler ve oldukça memnun kaldılar.
Balıkesir Valisi Otelimizi Ziyaret Etti

Kazdağları’nın eteğinde Kızılkeçili köyünde hizmet veren Edremit Körfezin’de turizme farkındalık anlayışı ile bölgeyi ulusal ve uluslararası alana tanıtan yurt dışından yoğun misafir alan İda Natura Life Style Kazdağları Butik Otel sayın Balıkesir Valisi Mustafa Yaman‘ın ziyaretiyle onurlandı.

Kazdağları Butik Otel Sizi Bekliyor!

İda Natura Life Style Kazdağları Butik Otel ile muhteşem bir tatile ne dersiniz?
Modern odalarıyla mitolojiyi bünyesinde bulunduran odalarımıza göz atmak için alttaki rezervasyon yap görselimize tıklayabilirsiniz. Aradığınız tatil İda Natura ile Kazdağları'nda!

kazdağları otel odaları

Turizm İl Müdür Mustafa Çaltı

Homeros’un İlyadası Bin Pınarlı İda Dağı’nın Mitolojik kahramanları ve Hasanboğuldu ile Sarıkız efsaneleri üzerine kurulan İda Natura Life Style Kazdağları Butik Oteli Balıkesir Valisi sayın Mustafa YAMAN ve Turizm İl Müdür Mustafa Çaltı ile daire amirleri ziyeret etti. Sayın Valimiz Mustafa Yaman Kazdağları İda Natura Kazdağları Oteli tuz odasını inceledi. Ayrıca bölgeye sosyal ekonomik ve kültürel farkındalık kazandıran Kırsal Turizme örnek proje olan oteli gezerek bilgi aldı.

 

Tuz Odası Ziyareti

Bu ziyarete dair fotoğrafları fotoğraf galerimizden inceleyebiliriz. Kazdağları Butik Oteli konseptiyle hizmet sunan ve bölgenin en bilinen tuz odası sahibi otelimiz siz değerli misafirlerimizin ziyaretleri için de hazırdır. Hemen iletişim sayfamızdan bize ulaşabilir ya da odalarımız sayfasından odalarımızı inceledikten sonra rezervasyonunuzu kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

En kısa zamanda görüşmek dileğiyle,
İda Natura Life Style Kazdağları Butik Oteli

Görsel Galeri

Bu yazımıza ait bir de görsel galerimiz var. İsterseniz hemen ziyarete başlayabilirsiniz. Görsel anlatımlı galeriye gitmek için: AD1_2361 başlığa ya da görsele tıklayınız.

AD1_2361

Kim, Ne Zaman Yazmış?
02 Ağustos 2015 | Basında Biz, Bizden Haberler kategorilerinde yazdı 0
Sosyal Medyada Paylaşmak İster Misiniz?

Etiketler: Tuz Odası, Balıkesir Valisi Mustafa Yaman, Mustafa Çaltı, Kazdağları

Benzer Haberler & Duyurular
    Düşüncelerinizi Paylaşmak İster Misiniz?