Rezervasyon ve İletişim: 0266 384 8282, 0538 615 1515
Güvenli ödeme sistemiyle tek çekim veya taksitle rezervasyon yapabilirsiniz.
Kazdağları Trekking

Kazdağları Trekking

Kazdağları Trekking ile Kaz Dağı Milli Parkı, Sütüven Şelalesi, Hasanboğuldu ve tüm Kazdağları geziliyor. Kazdağları trekking turları.
Kazdağları Trekking

Dağda trekking dediğimizde neden Kazdağları aklımıza gelir? Ülkemizde trekking yani yürüyüş yapılacak çok yer bulunmaktadır ama Kazdağları trekking farklı bir doğa yürüyüşüdür. Kazdağları doğa yürüyuşü: Oksijen yoğunluğu, Kazdağı çamlarının kokusu, endemik bitki kokuları, kızılçam ve Kazdağı göknarlarının içinden geçerek Kazdağları yürüyüş güzergahları… Çok alternatifli olması sebebiyle Kazdağları trekking, spor yapma bilincini farklı kılar.

Kazdağları Butik Otel Sizi Bekliyor!

İda Natura Life Style Kazdağları Butik Otel ile muhteşem bir tatile ne dersiniz?
Modern odalarıyla mitolojiyi bünyesinde bulunduran odalarımıza göz atmak için alttaki rezervasyon yap görselimize tıklayabilirsiniz. Aradığınız tatil İda Natura ile Kazdağları'nda!

kazdağları otel odaları

Kazdağları Milli Parkı

Kazdağları Milli Parkı uluslararası alanda bile her konuda farklıdır. Fauna ve Flora yapısı ile Oksijen yoğunluğu en önemli özelliklerinin başında gelmektedir. İda Natura Kazdağları Butik Otel konum olarak Kazdağları’nın tam orta eteğindedir. Kaz Dağı Milli Parkı etrafında yapılan yürüyüşler ile sizler de doğanın en özel keyfini tadabilirsiniz.

 

Kazdağları Trekking Rotası

Kazdağları Trekking rotaları arasından en önemlisi Sarıkız zirvesidir. 30 km zorlu ve dik bir parkur olan bu yürüyüş, biraz yorucu olur ama çok keyiflidir.

Kazdağları Trekking Rotası

Kazdağları İda Natura Butik Otel Trekking Başlangıcı: Kavurmacılar Köyü – Ihlamurlu Dere -Isırganlı Tepe ve patikalardan 6 saatlik Kazdağları Trekking yaparak zirveye ulaşılır.

Kazdağları trekking turu olarak Sütüven Şelalesi ve Hasanboğuldu rotası dikkat çeker. 16 kmlik yer yer inişli ve çıkışlı keyifli ve Kültürel bir rotadır. İda Natura Butik otel çıkış – Hasanboğuldu ve Sütüven Şelalesi – Beyoba Köyü – Pınarbaşı Köyü – Zeytinli Köyü’nden Kızılkeçili Köyü bölgesine ulaşırız.

 

Milli Park Doğa Yürüyüşü

Kazdağları trekking organizasyonlarından Kaz Dağı Milli Park içerisinde yapılan Tozlu Kaz dağı doğa yürüyüşü Jeep – safari turları ile başlar. Rehber eşliğinde 13 km yaklaşık 3 saat süren KazDağı doğa yürüyüşü Tozlu – Karanlık dere-Levent boğazından daire çizerek Tozlu mevki ne tekrar geliriz oradan Jeeplerimize binip Kazdağı İdanatura Butik otele dönüşe geçeriz.

Milli Park Doğa Yürüyüşü

Kazdağları Doğa yürüyüşlerinde 1000-1500 m rakımdan Edremit körfezini seyretme ve Fotoğraf çekme imkanı bulabilirsiniz. Kazdağları Otelleri arasında gerçek bir doğa deneyimi arıyorsanız, İda Natura ailesi olarak sizlere birçok alternatif sunabileceğimizi belirtmek isteriz.

Kazdağı ida Natura Butik otel Doğa Turizmi aktiviteleri eğlenceli bir hafta sonu tatili olarak Trekkıng, Doğa yürüyüşleri, Kazdağı tırmanışları ve Jeep-safari ile farkındalık yaratmaya devam etmektedir.

Kim, Ne Zaman Yazmış?
05 Ocak 2016 | Otelimiz kategorisinde yazdı 0
Sosyal Medyada Paylaşmak İster Misiniz?

Etiketler: Kazdağları Milli Parkı, Trekking, Trekking Rotası, Doğa Yürüyüşü, Dağ Yürüyüşü

Benzer Haberler & Duyurular
    Düşüncelerinizi Paylaşmak İster Misiniz?