Balıkesir Edremit iline bağlı olan Güre, Edremit Körfezi`nde yer alır. Edremit`e 12 km uzaklıktaki belde, oldukça popüler ve huzurlu bir tatil beldesi olarak bilinmektedir. Bunun yanı sıra, Güre otelleri de bölgenin en bilindik otelleri arasında yer alır. Çünkü Güre kaplıcaları sadece Balıkesir çapında değil, tüm ülkece bilinmektedir. Kaplıcalarda keyif yapmak ya da Kazdağları içerisinde sağlık bulmak için Güre otelleri aklınızdaki ilk tercih olmalıdır.

Kazdağları dünyanın en çok oksijenini üreten bölgelerinden biri olmaktadır. Kaz Dağları`nın oksijen cenneti olması itibariyle, bölgeye gelenler oldukça sağlıklı günler geçirecekler. Güre nerede sorusunu soruyorsanız, Kaz Dağları Milli Park eteklerine bir "gelin" gibi yayılmış olduğunu belirtebiliriz. Gezip görülecek yerler bakımından oldukça zengin olan belde, kaplıcaları bakımından da çok ünlüdür. Her mevsim turistlere kapılarını açan saklı cennet, Türkiye`nin en bol kaynaklı beldeleri arasındadır." />

Rezervasyon ve İletişim: 0266 384 8282, 0538 615 1515
Güvenli ödeme sistemiyle tek çekim veya taksitle rezervasyon yapabilirsiniz.
Güre Nerede?

Güre Nerede?

Güre nerede ya da Edremit Güre Köyü nerede diye soruyorsanız; Güre otelleri arasında lider İda Natura Otel size Güre gezilecek yerler hakkında bilgiler veriyor.
Güre Nerede?

Balıkesir Edremit iline bağlı olan Güre, Edremit Körfezi’nde yer alır. Edremit’e 12 km uzaklıktaki belde, oldukça popüler ve huzurlu bir tatil beldesi olarak bilinmektedir. Bunun yanı sıra, Güre otelleri de bölgenin en bilindik otelleri arasında yer alır. Çünkü Güre kaplıcaları sadece Balıkesir çapında değil, tüm ülkece bilinmektedir. Kaplıcalarda keyif yapmak ya da Kazdağları içerisinde sağlık bulmak için Güre otelleri aklınızdaki ilk tercih olmalıdır.

Kazdağları dünyanın en çok oksijenini üreten bölgelerinden biri olmaktadır. Kaz Dağları’nın oksijen cenneti olması itibariyle, bölgeye gelenler oldukça sağlıklı günler geçirecekler. Güre nerede sorusunu soruyorsanız, Kaz Dağları Milli Park eteklerine bir "gelin" gibi yayılmış olduğunu belirtebiliriz. Gezip görülecek yerler bakımından oldukça zengin olan belde, kaplıcaları bakımından da çok ünlüdür. Her mevsim turistlere kapılarını açan saklı cennet, Türkiye’nin en bol kaynaklı beldeleri arasındadır.

Kazdağları Butik Otel Sizi Bekliyor!

İda Natura Life Style Kazdağları Butik Otel ile muhteşem bir tatile ne dersiniz?
Modern odalarıyla mitolojiyi bünyesinde bulunduran odalarımıza göz atmak için alttaki rezervasyon yap görselimize tıklayabilirsiniz. Aradığınız tatil İda Natura ile Kazdağları'nda!

kazdağları otel odaları

Güre Gezilecek Yerler

Doğal güzelliği bozulmayan ve cömertçe sergileyen Güre gezilecek yerler bakımından dünyada tanınan bir güzellik deryası olmuştur. Öncelikle Güre kaplıcaları oldukça ilgi gören ve görenleri kendine hayran bırakan şifalı bir tatilin kapılarını açıyor. Beldeyi sağlık turizmi bakımından vazgeçilmez olan kilit noktası haline gelmiştir.

Güre Köyü Nerede?

Kavlaklar, Güre’den Altınoluk yönüne giderken Kavlaklar Güre Köyü’ne ulaşmak mümkündür. Muhteşem manzara eşliğine piknik yapabilir, doğal güzellikleri eşliğinde huzur bulabilirsiniz. Ayrıca yeme-içme tesisleri ile unutulmaz bir zaman dilimini kendinize armağan edebileceksiniz. Çamlıbel – Şarlak piknik yeri Kazdağı eteklerine yerleşmiş oldukça şirin bir köy olarak bilinmektedir. Pınarbaşı Piknik alanı görsel bir zenginlik olarak, doğayla baş başa harika vakit geçirmenizi sağlayacaktır. Güre Köyü, yeni adıyla Güre Mahallesi Akçay ile bitişik yer almaktadır. Öyle ki, çoğu kişi Akçay ile arasındaki sınırı fark edemez bile. Bu nedenle de Akçay nerede sorusunu sorduğunuzda aslında Güre Köyü nerede sorusuna da yanıt bulabilirsiniz. Bu nedenle de Akçay sayfamızı da ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

Gürede Nerede Kalınır

Güre’de Nerede Kalınır?

Güre’de geçireceğiniz birkaç tatili hayallerinizde yaşayan bir konaklama ayrıcalığıyla geçirebilirsiniz. Kazdağı eteklerine yayılmış olan otel, pansiyon, bungalov otel seçenekleri arasında, ailenizle birlikte gönül rahatlığıyla konaklayabilirsiniz. Buna göre Güre’de nerede kalınır sorusunu yöneltiyorsanız doğayla baş başa kalabileceğiniz, yeşilin huzur veren rengi, kuş cıvıltıları içinde uyanarak, bir masalın baş kahramanı gibi hissedeceksiniz. Aile ortamında olan pansiyon, otel, mistik olan bungalov evler ilginizi çekecektir.

Baştan söylemek isteriz, Güre otelleri ile bir kez tanışırsanız, ömrünüzün geri kalanını bu bölgedeki otellerde konaklayarak geçirmek istersiniz. Bunların başında da İda Natura Otel gelmektedir. Öyle ki, otelimizde konaklayan misafirlerimizin çok büyük bir bölümü bir sene sonra tekrar gelmektedir. Hatta, otelimizden ayrılırken bir sene sonrası için rezervasyonunu kesinleştiren de çok misafirimiz bulunmaktadır.

Edremit Güre

Oldukça huzur verici özelliklere sahip olan Edremit Güre geniş bir yelpazede dinlenmeniz için zemin hazırlamaktadır. Görsel, ruhsal ve bedensel anlamda terapi göreceğiniz geniş bir yelpaze olmaktadır. Edremit Körfezi’nde bulunan bir belde olmakta, her mevsim ziyaretçilerine kapılarını açmaktadır. Edremit Güre, deniz ve sahil bakımından çok zengin ve temizdir.

Eğer, bölge ve özellikle de Kazdağları hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz, iletişim sayfamızda yer alan iletişim bilgileriyle bizlere istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Kazdağları ve Güre otelleri arasında doğayla baş başa bir tatil imkanı sunan İda Natura Otel ailesi olarak sizleri de bilgilendirmekten mutluluk duyacağımızı bilmenizi isteriz.

Kim, Ne Zaman Yazmış?
16 Haziran 2016 | Bölgemiz kategorisinde yazdı 0
Sosyal Medyada Paylaşmak İster Misiniz?

Etiketler: Güre`de Nerede Kalınır, Akçay Güre, Edremit, Güre

Benzer Haberler & Duyurular
    Düşüncelerinizi Paylaşmak İster Misiniz?