Rezervasyon ve İletişim: 0266 384 8282, 0538 615 1515
Güvenli ödeme sistemiyle tek çekim veya taksitle rezervasyon yapabilirsiniz.
Kazdağları Kış Tatili

Kazdağları Kış Tatili

Bu kış tatili sizleri de Kazdağları’na bekliyoruz. İda Natura Butik Otel ile kış tatilinde Kazdağları coğrafyasının keyfini siz de çıkartın.
Kazdağları Kış Tatili

Hepimiz insanız öncelikle… Ve yaradılış gereği sosyal birer varlığız.

Okulların açılması ile beraber yoğun bir tempo, kalabalık şehirlerin insanı boğan, strese sokan bunaltıcı atmosferinden, araç gürültüsünden, sıkıcı ve anlamsız koşuşturmasından kısa bir süre de olsa, kendimizi biraz ödüllendirmek, hem vücudumuzu hem de zihnimizi toparlamak ve çocuklarımızla biraz daha ilgilenebilmek gerekir. Onları, balık istifi gibi servis araçlarından, hamburgerden ve en önemlisi de şu bilgisayar, cep telefonu ve tablet illetinden biraz koparıp 2 – 3 günlüğüne de olsa bir karne hediyesi olarak doğa ile tekrar tanıştırıp barıştırmaya; onlara yeşili, karı ve suyu tekrar hatırlatmaya varsanız, hemen bavulları toplayıp kafa dağıtmaya ne dersiniz?

Kazdağları Butik Otel Sizi Bekliyor!

İda Natura Life Style Kazdağları Butik Otel ile muhteşem bir tatile ne dersiniz?
Modern odalarıyla mitolojiyi bünyesinde bulunduran odalarımıza göz atmak için alttaki rezervasyon yap görselimize tıklayabilirsiniz. Aradığınız tatil İda Natura ile Kazdağları'nda!

kazdağları otel odaları

En Son Ne Zaman Doğaya Ayak Bastınız?

Türkiye’deki çoğu insan gibi yaz tatiline alışıksanız, bir defa bu alışkanlığı bozup kış tatili yapmaya var mısınız? Kış mevsimi insanları daha fazla yorar, fazla enerji sarf ettirir. Karanlık ve puslu havalar yaşam enerjisini alır. İşte bunun gibi sebepler yüzünden hem psikolojimize hem de vücudumuza bir detoks gerekmez mi? Yalnızca bu sebepten dolayı bile Kazdağları İda Natura Butik otel olarak biz buradayız.

Kar Yağarken Ahşap Ev Otel

Bir Hasan Boğuldu Şelalesi’ne gitmek, bir orman havası almak, çam kokusuyla ciğerlerimizi sevindiren oksijeni içimize çekmek, bisikletlerimizle bir doğa gezisi yapmak, jeep safariyle Kaz Dağları’nın kalbine girmek, en son ne zaman duyduğumuzu bile hatırlamadığımız kuş sesleriyle biraz kendimizi şımartmak hoş olmaz mı? Nostaljik bir şömine başında yaptığınız muhabbet, elinizde kahveniz, kitabınız ve sadece siz…. Biz İda Natura Butik Otel olarak hizmetinizdeyiz.

Sömestr Tatili Şömine Keyfi Otel

Kazdağları’nda Kış Tatili

Öncelikle Kazdağları her zaman kar yağan bir yer değil ancak eğer kar yağdıysa bilin ki muhteşem bir doğa sizleri bekliyor olacak. Çünkü hem oksijen hem de bembeyaz bir doğa ile karşılaştığınızda gerçekten de büyüleneceksiniz.

Kışın Ahşap Bungalov Ev

Bölgemizdeki Akçay, Altınoluk, Küçükkuyu gibi tatil beldeleri yaz aylarında neredeyse %100 doluluğa ulaşmaktadır. Bu nedenle de yüz binlerce kişinin arasında doğaya tam olarak hakim olamayabilirsiniz.

Karla Kaplı Kazdağları Sarıçiğdem

Ancak, kış aylarında bölgemiz hem skin olmakta hem de daha iyi gezme fırsatına sahip olmaktasınız. Öyle ki birçok misafirimiz kış aylarında otelimize müdavim olmuş durumdadır. Hem yazın gelen, hem de kışın bu güzel doğayı bildiği için severek gelen öyle çok misafirimiz var ki… Umarız siz de bu güzel doğayı bu kış ayında tadabilirsiniz ve kış tatili için Kaz Dağları bölgesinin ne kadar güzel bir alternatif olduğunu öğrenirsiniz…

Karlı Sarıkız Tepesi Kazdağları

Eeee… Ne duruyorsunuz o zaman… Haydi valiz hazırlamaya… Bu kış Kazdağları’nda çok güzel geçecek…

Kazdağlarında Kışın Gezi Yürüyüş Tur

Kim, Ne Zaman Yazmış?
12 Ocak 2018 | Otelimiz kategorisinde yazdı 0
Sosyal Medyada Paylaşmak İster Misiniz?
Benzer Haberler & Duyurular
    Düşüncelerinizi Paylaşmak İster Misiniz?