Rezervasyon ve İletişim: 0266 384 8282, 0538 615 1515
Kaz Dağları Yeşilyurt Köyü

Kaz Dağları Yeşilyurt Köyü

Kazdağları Yeşilyurt Köyü, Çanakkale il sınırları içerisinde yer alır. Kazdağları otelleri konusunda da öne çıkar. Otelimiz Yeşilyurt Köyü ile komşu sayılır.
Kaz Dağları Yeşilyurt Köyü

Kaz Dağları`nda yapacağınız muhteşem bir tatilin unutulmaz kılınmasını sağlayan Kaz Dağları Yeşilyurt Köyü sizleri büyük bir huzurla selamlayacaktır. Dünya`nın en bol oksijenli ikinci bölgesi olması, Kazdağları`nı ayrıca özel kılmaktadır. Sahip olabileceğiniz en güzel anıları biriktirip, bedensel ve zihinsel anlamda rahatlamanızı sağlayacaktır.

Kazdağları Butik Otel Sizi Bekliyor!

İda Natura Life Style Kazdağları Butik Otel ile muhteşem bir tatile ne dersiniz?
Modern odalarıyla mitolojiyi bünyesinde bulunduran odalarımıza göz atmak için alttaki rezervasyon yap görselimize tıklayabilirsiniz. Aradığınız tatil İda Natura ile Kazdağları'nda!

kazdağları otel odaları

Kazdağları Yeşilyurt Köyü Otelleri

Kazdağları`nın gizli cennet köşelerinden biri olan Yeşilyurt Köyü, sizleri büyük bir misafirperverlikle ağırlıyor. Mitolojide ilk güzellik yarışmasının yapıldığı ve birçok efsaneye ev sahipliği yapan İda Dağı, Kaz Dağı olarak da bilinir. Büyük binalardan kaçıp birkaç gün gerçek anlamda nefes almanızı sağlayan masal diyarlarından biridir. Yemyeşil doğası, zeytin ağaçları ve mistik mimarisi ile mesken tutacağınız güzellikler arasında ilk sırada yerini alır. Kaz Dağları Otelleri sizleri unutulmaz bir tatil için ağırlamayı bekliyor.

Kaz Dağları Bungalov Otelleri

Eşsiz doğası, zengin yeşili, bol oksijeni ile mesken tutacağınız bir güzellik sizleri bekliyor. Yoğun stresinizi kolaca atabileceğiniz, her anlamda sizi sıcacık karşılayacak bir doğa harikasından bahsediyoruz. Üstelik balayı çiftlerinin de uzun soluklu bir yolculuktan sonra dinlenecekleri, huzur bulacakları bir tatil cennetidir. Kaz dağları bungalov otelleri de konaklama için tercih edebileceğiniz alternatifler arasında bulunmaktadır.

İda Natura Otel`de Muhteşem Bir Tatil Sizleri Bekliyor

İda Natura Life Style Otel, isminden de anlaşılacağı üzere, doğal bir hayat içerisinde size muhteşem bir tatil vaat ediyor. Öyle ki, otelimizin Kazdağları bölgesinde dağın gerçekten de eteklerinde yer alması, sizlere hem sağlık hem de huzur sunmaktadır. Genel olarak misafirlerimiz dağın eteğinde ve muhteşem bir manzaraya sahip olmasını beğenmektedir. Ayrıca, ahşaptan özel olarak hazırlanmış bungalov evlerimiz de otelimizin öne çıkan özellikleri arasında yer almaktadır.

Kazdağları Otelleri Arasında Muhteşem Manzarasıyla Öne Çıkıyor

Sizler de tatilinizi Kazdağları otelleri arasından seçmeyi planlıyorsanız, İda Natura sizler için güzel bir alternatif olacaktır. Kaliteli ve %100 misafir memnuniyeti hizmet anlayışımızla sizleri de misafirlerimiz arasında görmeyi çok isteriz.

Yeşilyurt Köyü Nerede

Bölgemiz ve tesisimiz ile alakalı aklınıza takılan tüm sorular için lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyiniz.

Görüşmek dileğiyle,
İda Natura Kazdağları Otel

Kim, Ne Zaman Yazmış?
17 Mayıs 2018 | Bölgemiz kategorisinde yazdı 0
Sosyal Medyada Paylaşmak İster Misiniz?
Benzer Haberler & Duyurular
    Düşüncelerinizi Paylaşmak İster Misiniz?