Rezervasyon ve İletişim: 0266 384 8282, 0538 615 1515
Kazdağları Engelli Dostu Oteller

Kazdağları Engelli Dostu Oteller

Engelli dostu oteller arıyorsanız, Kazdağları bölgesinde sağlık turizmine önem veren İda Natura Butik Otel var. Engelli oteli arayanlar için ideal.
Kazdağları Engelli Dostu Oteller

İnsanoğlu kaderini kendisi mi çizer yoksa kader mi insana yol çizer? Çok konuşulacak, üzerinde düşünülecek konulardır bunların hepsi...

Çocuk doğar, büyür, emekler, yürür ve böyle devam eder... İlkokul, orta okul, lise, üniversite diye ilerler gider... Durumu iyi olanlar kolejler, yurt dışı vs. daha iyi imkanlarla eğitimlerini sürdürürler. Peki doğan çocuğun elinde mi hangi şartlarda, hangi sağlık sorunlarıyla doğacağı? Nerede okuyup, nerede eğitim alacağı? Kaliteli mi yoksa kalitesiz mi? Bir yaşam sürecek her doğan çocuk tabii ki fakat nasıl olacağını bilemeyiz, sadece kader diyelim...

Kazdağları Butik Otel Sizi Bekliyor!

İda Natura Life Style Kazdağları Butik Otel ile muhteşem bir tatile ne dersiniz?
Modern odalarıyla mitolojiyi bünyesinde bulunduran odalarımıza göz atmak için alttaki rezervasyon yap görselimize tıklayabilirsiniz. Aradığınız tatil İda Natura ile Kazdağları'nda!

kazdağları otel odaları

Engelli Dostu Oteller

Kazdağları bölgesinde genellikle deniz turizmi öne çıkmaktadır. Ancak İda Natura Otel olarak sağlık turizmini öne çıkartma amacını gütmekteyiz. Bu nedenle de engelli dostu oteller arasında yer almaktayız. Aslında engelli kelimesini de çok fazla kullanma taraftarı da değiliz ancak farklı otel arayan misafirler engelsiz tatil ve engelli oteli gibi ifadeleri sıklıkla kullanılabilmektedir. Biz de bunlar arasından engelsiz tatil veya engelsiz otel ifadelerini tercih etmekteyiz.

Engeli Olan Vatandaşlara Yönelik Oteller

Genellikle tatil yapmak isteyen ve ailesinde engelli ferdi olan aileler, engelli dostu otel arıyorlar. Aslında bu arayışlarında da çok haklılar çünkü birçok otelde engelli arabasının dahi hareket edebileceği alanlar mevcut olmayabiliyor. Ancak, Kazdağları İda Natura Otel engelli dostu otel konsepti dahilinde gerekli neredeyse tüm ihtiyaçları ve özellikleri bünyesinde barındırmaktadır.

Gelin bir de hayatta ne gibi zorluklar yaşanıyor, bunlara da birlikte göz atalım mı?

Hayat İçerisinde Zorluklar Yaşarız...

Sağlıklı bir şekilde dünyaya gelen çocuklarımız için birçok konuda tamam sıkıntı yok diyebiliriz. Lakin peki çocuğumuz bir takım zorluklarla boğuşmak zorunda kalarak, hayatın zorluklarıyla uğraşmak zorunda kalacağı şekilde engelli doğduysa? Ne yaparız tabii ki evlat yetiştireceğiz? Hem de en iyi şekilde…

Çocuğun büyümesi, okul hayatı, yaşamı... Artık onun istekleri doğrultusunda anne ve babayı ve hatta kardeşlerini sürükleyecektir hayat... Bu olaylar silsilesi yaş ilerledikçe daha farklı sorunları beraberinde getirecektir. Engel durumuna göre okul hayatı da engelli durumundan etkilenecektir. Ve tabii ki de öyle bir okul varsa, eğitimine devam edecektir.

Engeli Olan Çocuklar Tatil Yapabilmeli

Her insan gibi o çocukta dinlenmek denize girmek tatil yapmak, bisiklete binmek, doğayla baş başa kalmak, kuş sesleri dinlemek, ata binmek, domates fidesinden domates koparmak isteyecektir. Peki bunları nasıl yapacak? Ülkemizde böyle engelsiz bir tatil merkezi var mı? Her türlü engelliye hitap edebilecek, sosyal yaşamı bir nebze de olsa tadacak bir otel var mı? Evet Varrrr!

Engelsiz Sağlık Turizmi

Kazdağları İda Natura Life Style Otel olarak otelimizi büyütmeye karar verdik. Neden mi? Biraz vicdani! Sosyal sorumluluk kapsamında ve ülkemizde engelli vatandaşlarımıza Kazdağları`nda engelsiz sağlık turizmi sunmayı hedefledik.

Kazdağları Bungalow evlerde engelsiz olarak misafirlerimizi 3 kişilik odalarda özel yataklarda tatil yapabilecekleri ve doğa ile baş başa kalabilecekleri bir tesis hazırlamaya karar verdik. Kazdağları sağlıklı yaşam turizmi kapsamında İda Natura Otel`de engelli misafirlerimize bütün engelleri kaldırarak engelsiz tatil sunacağız.

Doğa ve Sağlık Oteli

İda Natura Kazdağları Doğa ve Sağlık Oteli olarak Kızılkeçili Köyü`nde çeşitli doğa aktiviteleri ile anne, baba ve çocukların bir arada keyifli vakit geçirmelerini sağlayacağız.

Sağlıklı yaşam turizminde misafirlerimiz isterlerse misafirlerimize uzun süre konaklama imkanı sunulmaktadır. Sabahları serpme köy kahvaltısı, aperitif yiyecekler ve zeytin yağlı sebze yemeklerini sunuyoruz.

Kazdağları Doğal Yaşam Merkezi İda Natura Otel kaliteli, huzurlu ve engelsiz bir tatil sunmayı hedeflemektedir. İnşallah en kısa sürede engelli misafirlerimize yönelik engelli tatil köyünü kurup engelsiz bir tatil konseptini hizmete sunacağız.

Kim, Ne Zaman Yazmış?
02 Aralık 2018 | Otelimiz kategorisinde yazdı 0
Sosyal Medyada Paylaşmak İster Misiniz?
Benzer Haberler & Duyurular
    Düşüncelerinizi Paylaşmak İster Misiniz?