Rezervasyon ve İletişim: 0266 384 8282, 0538 615 1515
Güvenli ödeme sistemiyle tek çekim veya taksitle rezervasyon yapabilirsiniz.
Kazdağları Rasim Kara Tenis Turnuvası

Kazdağları Rasim Kara Tenis Turnuvası

Kazdağları Rasim Kara Tenis Turnuvası bünyesinde ünlü simalar Kazdağları`nda konakladı ve İda Natura Kazdağları Butik Otel`e hayran kaldılar
Kazdağları Rasim Kara Tenis Turnuvası

Futbol dünyasının efsane isimleri Kazdağları bölgesinin muhteşem doğasında buluştular. İsimlerini futbol tarihine altın harflerle yazdıran Rasim Kara, Mehmet Ekşi, Komando İsmail Tavis, Beşiktaş kaptanı Necdet Ergün, Akkan Karakurt, Kaleci Antalyalı Bülent Kazdağları’nda ikincisi düzenlenen Rasim KARA Tenis Turnuvası`na katıldılar. Hasanboğuldu ve Sütüven Şelalesi gibi tarihi ve kültürel güzelliklere doğa yürüyüşü yaparak bölgeyi gezdiler.

Kazdağları Butik Otel Sizi Bekliyor!

İda Natura Life Style Kazdağları Butik Otel ile muhteşem bir tatile ne dersiniz?
Modern odalarıyla mitolojiyi bünyesinde bulunduran odalarımıza göz atmak için alttaki rezervasyon yap görselimize tıklayabilirsiniz. Aradığınız tatil İda Natura ile Kazdağları'nda!

kazdağları otel odaları

Bölgenin En Kaliteli Oteli İda Natura

Yaptıkları gezi sonrasında memnuniyetini belirten ünlü simalar, İda Natura Kazdağları Butik Otel‘in kendilerine gösterdikleri kusursuz hizmetten de bir hayli etkilendiklerini belirttiler. Bölgenin en kaliteli otellerinin başında gelen İda Natura Otel’in yetkilileri de her sene bu güzel organizasyonda kendileri ağırlamaktan keyif duyacaklarını belirtti.

İda Natura Otel Beşiktaşlı Efsane Fütbolcular

Tuz Odası Terapisine Katıldılar

Kazdağları İda Natura Otel’de konaklayıp Tuz odası terapisine katılan efsaneler bölgenin ve Kızılkeçili Köyü‘nün Doğa turizmi açısından çok önemli bir yer olduğunu ifade ederek Kazdağları’nı keyfini çıkardılar. Efsane Futbolcular Kızılkeçili Köyü Muhtarı Ali Deveci ile görüşüp gençlerin futbol sorunları ile ilgili görüşme yaptılar.

Kazdağları İda Natura Butik otel Ocak başı Rasim kara Mehmet ekşi

Kazdağları Trekkıng Beşiktaşlı Komando ismail

Kim, Ne Zaman Yazmış?
23 Aralık 2015 | Otelimiz, Basında Biz kategorilerinde yazdı 0
Sosyal Medyada Paylaşmak İster Misiniz?

Etiketler: Rasim Kara, Tenis Turnuvası, Kızılkeçili Köyü

Benzer Haberler & Duyurular
    Düşüncelerinizi Paylaşmak İster Misiniz?