Rezervasyon ve İletişim: 0266 384 8282, 0538 615 1515
Kazdağları Yılbaşı Tatili

Kazdağları Yılbaşı Tatili

Kazdağları`nda yeni yıla huzurlu ve mutlu girmek ister misiniz? Kazdağları Butik Otel İda Natura sizleri Kızılkeçi Köyü`ne bekliyor...
Kazdağları Yılbaşı Tatili

Zeus ile Hera’nın evlendiği efsanelerin beşiği Homeros’un İlyada’sı ‘Binpınarlı İDA’da Kızılkeçili Köyü’nde bungalow evler veya özel tasarım Yunan mitolojinde İda’nın tanrılarına ait özel odalarda Kazdağı İda Natura Otel‘e davetlisiniz.

Kazdağları‘nda yeni yıla mutlu huzurlu ve sessiz bir ortamda sevdiğinizle beraber sıcak bir ortamda sizleri ağırlamak istiyoruz.

Kazdağı İda Natura Otel’de 15 aile toplamda 30 kişi misafir kapasiteli yılbaşı programı olarak şömineli restoranımızda sizleri ağırlamak istiyoruz.

Kazdağları Butik Otel Sizi Bekliyor!

İda Natura Life Style Kazdağları Butik Otel ile muhteşem bir tatile ne dersiniz?
Modern odalarıyla mitolojiyi bünyesinde bulunduran odalarımıza göz atmak için alttaki rezervasyon yap görselimize tıklayabilirsiniz. Aradığınız tatil İda Natura ile Kazdağları'nda!

kazdağları otel odaları

Kazdağları’nda Yılbaşarı Programı Akşam Yemeği Menüsü

Zeytin yağlı mezeler (Patlıcan köz, barbunya pilaki, kırmızı köz biber, acılı ezme, haydari, Amerikan salata, zeytin yağlı sarma, yoğurtlu semiz otu, keçi peyniri, Kazdağı atom, yoğurtlu semiz otu)

Ara sıcak olarak paçanga böreği

Ana yemek tavuk but pilav

Mevsim salata, tatlı, çerez ve gecenin sonunda işkembe çorbası ile sonlandırıyoruz.

Yeni yıla girerken sizlere gitar ve bağlamasıyla Tolga gecenin sonuna kadar; Türküler, güncel şarkılar ve kendi besteleriyle eşlik edecektir. Ayrıca sürpriz sanatçılar da eşlik edebilir.

Hasan Boğuldu Göleti ve Sütüven Şelalesi Gezileri

Kazdağları’nda aktivite olarak otelimize 3 km mesafede bulunan Sütüven Şelalesi ve Hasan Boğuldu Göleti’ne doğa yürüyüşü, oteldeki bisikletlerimizle çevre köylere bisiklet turları, köy gezisi ve kültür turlarına katılabilirsiniz.

Otelimizde bulunan Tuz Terapi odasında 40 dk terapiye katılıp stres atabilirsiniz. Teras barımızda sıcak ve soğuk içecekler eşliğinde Kazdağları’nı seyrederek hayallere dalabilirsiniz.

Kaz Dağları’nda Huzur Dolu Bir Yıl…

Önceden planlamalı yoga ve meditasyon derslerimize katılıp zindeliği ve yeniden yeni yaşama merhaba diyebilirsiniz.

Kazdağları Doğal Yaşam Merkezi İda Natura otel olarak sizlere yeni yılda huzur mutluluk dolu günler dileriz.

Balıkesir ve Edremit çevresindeki en iyi yılbaşı eğlencesi umarız sizlerle beraber daha da güzel olacaktır. Balıkesir yılbaşı programı arayanlar için en iyi alternatifi sunmak için elimizden geleni yapacağımızı da bilmenizi isteriz.

Kim, Ne Zaman Yazmış?
10 Aralık 2016 | Otelimiz kategorisinde yazdı 0
Sosyal Medyada Paylaşmak İster Misiniz?

Etiketler: Yılbaşı Oteli, Yılbaşı Eğlencesi, Balıkesir Yılbaşı Programı

Benzer Haberler & Duyurular
    Düşüncelerinizi Paylaşmak İster Misiniz?