Rezervasyon ve İletişim: 0266 384 8282, 0538 615 1515
Küçükkuyu Nerede

Küçükkuyu Nerede

Küçükkuyu nerede diye soruyorsanız, Küçükkuyu bölgesi hakkında detaylı bilgiler ve Küçükkuyu Otelleri bu yazıda sizi bekliyor.
Küçükkuyu Nerede

Cennetin saklı köşesi olan Küçukkuyu havasıyla, suyuyla, eşsiz doğası ve gezilecek yerleriyle adeta büyüleyici bir masal diyarına olduğunuzu hissedeceksiniz. Hayallerinizin ötesine dokunabilecek, kendinizi bir masalın baş kahramanı hissedeceksiniz. Güneşin doğuşu ve batışının en güzel anlarını keşfedecek, yemyeşil doğasında zengin bir doğayla tanışacak, masmavi denizinde özgürlüğe kulaç atacak, tarihi ve doğal güzelliklerini keşfedeceksiniz. Anlattığımız güzellikte takılıp kaldıysanız ve Küçükkuyu nerede? diyorsanız, Kazdağları’nın eteklerine gelin gibi süzülmüş, tüm ihtişamını gözler önüne seren Küçükkuyu, tarihi yüzyıllar öncesinden başlayan, gerdanını zeytin ağaçlarıyla süslemiş, oksijeni en bol, yerleşim yeri doğal, insanları samimi ve güler yüzlü, mavisi ve yeşili zengin bir tatil cennetidir.

Kazdağları Butik Otel Sizi Bekliyor!

İda Natura Life Style Kazdağları Butik Otel ile muhteşem bir tatile ne dersiniz?
Modern odalarıyla mitolojiyi bünyesinde bulunduran odalarımıza göz atmak için alttaki rezervasyon yap görselimize tıklayabilirsiniz. Aradığınız tatil İda Natura ile Kazdağları'nda!

kazdağları otel odaları

Altınoluk – Küçükkuyu Nerede?

Altınoluk’a 10 km uzaklıkta olan Küçükkuyu, turistlerin ilgisini en çok çeken tatil cennetlerinden bir köşe olmaktadır. Zeytincilik ve balıkçılık beldede yaşayan insanların genel anlamda geçim kaynağı olmaktadır. Tamamen huzuru kucaklayan bir saklı cennete gitmek için acele etmelisiniz. Çanakkale Küçükkuyu tatil cenneti sizleri bekliyor.

Küçükkuyu Otelleri

Doğayla baş başa kalabileceğiniz, oksijen ve huzurun hep bir arada yaşadığı tatil cenneti için, konaklamanız da önemli bir yere sahiptir. Doğal bir yaşam ortamını tercih ediyorsanız, İda Natura Otel kapılarını her mevsim sonuna kadar açmaktadır. Kaz dağları’nın kucağında değerli konuklarına emsalsiz bir tatilin adresini veriyoruz. Doğanın kucağında yaşayabileceğiniz en huzurlu tatil için, konuklarını kusursuz bir şekilde ağırlamak için uğraşıyorlar.

Küçükkuyu Otelleri

Çevresel aktivitelerin yoğun olduğunu, Kaz dağlarının bol oksijenini içine çekebileceğiniz, efsanelere yer vermiş Hasan Boğuldu, Sütüven Şelalesi gibi güzelliklere yürüme mesafesinde olan otelden yerinizi ayırtabilirsiniz. İda dağının sizi çağırdığı muhteşem görsel ziyafeti kaçırmamalısınız. Küçükkuyu otelleri arasında doğanın içinde sizlere kusursuz hizmet sunan İda Natura Otel bünyesinde konaklama tercih etmeniz, tatilinizi daha anlamlı ve özel kılacaktır. İda Natura Otel, Küçükkuyu bölgesine çok yakın bulunmaktadır.

Küçükkuyu Gezilecek Yerler

Çanakkale Küçükkuyu Gezilecek Yerler

Tarihi ve doğal güzellikleri bir arada barındıran Çanakkale Küçükkuyu gezilecek yerler bakımından oldukça zengindir. Görenleri kendine hayran bırakan özellikleri sayesinde, Ege’nin başlangıç noktası olarak bilinmektedir. Uygarlığın ve doğal güzelliğin merkezi olarak isim yapmış, gezilebilecek birçok zenginliğe sahip olmaktadır. Zeus Altarı, Kazdağları, Kadırga Koyu, Afrodit Kaplıcaları, Şahindere Kanyonu, Sarıkız Tepesi, Behramkale – Assos, Adatepe Zeytinyağı Müzesi, Hasan Boğuldu Göleti, Sütüven Şelalesi başta olmak üzere oldukça geniş bir yelpazede Küçükkuyu’da gezilecek yerler bulunmaktadır.

Küçükkuyu Nasıl Bir Yer?

Küçükkuyu nasıl bir yer diye soruyorsanız, bölgeyi ve Kaz Dağları civarını gezdikten sonra çok daha iyi anlayacaksınız ki büyüleyici bir yer. Küçükkuyu sizlerin dinlenerek tatil yapmanızı, ruhunuzun arınmasını ve terapi olmanızı sağlıyor. Öyle ki, Küçükkuyu bölgesine gelip de, köylerini gezmeden dönmemenizi öneriyoruz.

Küçükkuyu Nasıl Bir Yer

Başta Yeşilyurt Köyü, Nusratlı Köyü ve Adatepe Köyü sizleri kucak dolusu bir sevgi ve samimiyetle ağırlayacaktır. Organik ve tamamen doğal besinlerle, vücudunuza adeta terapi uygulayacaksınız. Kültür Bakanlığı tarafından tam anlamıyla korumaya alınan köyler, Türk ve Rum kültürünü harmanlamış taş evlerle güler yüzle karşılıyor sizleri. Doğal dokusu bir nakış gibi işlenmiş köyler, ruhunuzun gerçek bir doğal güzellikle tanışmasını sağlamaktadır.

Kim, Ne Zaman Yazmış?
18 Ocak 2016 | Genel kategorisinde yazdı 0
Sosyal Medyada Paylaşmak İster Misiniz?

Etiketler: Yeşilyurt Köyü, Çanakkale, Adatepe Köyü, Nusratlı Köyü, Kültür Bakanlığı, Küçükkuyu Otelleri

Benzer Haberler & Duyurular
    Düşüncelerinizi Paylaşmak İster Misiniz?