Rezervasyon ve İletişim: 0266 384 8282, 0538 615 1515
Güvenli ödeme sistemiyle tek çekim veya taksitle rezervasyon yapabilirsiniz.
Turizm Yatırım Dergisi Kazdağları Otelleri Haberimiz

Turizm Yatırım Dergisi Kazdağları Otelleri Haberimiz

Turizm Yatırım Dergisi Kazdağları otelleri haberimiz ile gururlandık. Kazdağları otelleri arasında eşsiz özellikleri ile öne çıkan Kazdağları Butik Otel
Turizm Yatırım Dergisi Kazdağları Otelleri Haberimiz

Otel ve turizm sektörünün önde gelen yayınlarından birisi olan Turizm Yatırım Dergisi, geçtiğimiz sayılarında İda Natura Kazdağları Butik Otel için güzel bir haber paylaştı. Dergide bizimle ilgili olarak çıkan bu güzel haber bizleri onurlandırdı ve daha iyisi için çalışmalara motive etti. Her gün bir önceki günden daha iyi hizmet etmeyi amaçlayan otelimiz, değerli misafirleri sayesinde sürekli olarak büyüyor ve gelişiyor. İsterseniz haber detaylarını gelin birlikte inceleyelim.

Kazdağları Butik Otel Sizi Bekliyor!

İda Natura Life Style Kazdağları Butik Otel ile muhteşem bir tatile ne dersiniz?
Modern odalarıyla mitolojiyi bünyesinde bulunduran odalarımıza göz atmak için alttaki rezervasyon yap görselimize tıklayabilirsiniz. Aradığınız tatil İda Natura ile Kazdağları'nda!

kazdağları otel odaları

Tuz Odası Hizmeti

Balıkesir Edremit’te, Kaz Dağları’nın eteğinde kurulmuş olan İda Natura Life Style Otel, doğa turizmi ve ekolojik turizme yönelik çalışmalarına tuz odalarını da ekledi. Otel yöneticisi Ali Canlı, otelde kurdukları tuz mağaralarında astım, bronşit, kulak-burun-boğaz, viral enfeksiyon hastalarına yönelik alternatif tıp hizmeti de verdiklerini açıkladı.

 

7 Yıllık Proje

Alpler’den sonra oksijen yoğunluğu en yüksek olan bölge Kaz Dağları’nda 7 yıllık bir projeyi hayata geçirdiklerini dile getiren Canlı, “Otelde kaya tuzundan, 25 metrekarelik bir tuz mağarası konsepti oluşturduk. Sağlıklı insanların yılda 3 kur yapması gerekirken, burada 40 dakika içerisinde 10 tane seanse giriliyor” dedi. Geçen 7 ay içinde İngiltere ve Fransa’dan birçok misafir aldıklarını ifade eden Canlı, turizmde artık doğaya ve ekolojik turizme hizmet eden destinasyonların önem kazandığını vurguladı. Kazdağları Otelleri arasında muhteşem bir hizmet sunan İda Natura kesinlikle ziyaret edilesi bir otel.

Kazdağları Otelleri Arasında Benzersiz

Kazdağları otelleri arasında bölgenin tek oteli olan İda Natua Kazdağları Butik Otel, doğa ve huzur konseptiyle birlikte değerli misafirlerini ağırlıyor. Eğer, siz de bu huzurlu ortamda güzel bir tatil yapmak isterseniz, hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. 365 gün hizmet veren otelimiz, Kızılkeçili Köyü – Edremit / Balıkesir’de Kazdağları eteklerinde bulunmaktadır.

Kim, Ne Zaman Yazmış?
26 Aralık 2015 | Otelimiz, Basında Biz kategorilerinde yazdı 0
Sosyal Medyada Paylaşmak İster Misiniz?

Etiketler: Ali Canlı, Ekolojik Turizm, Değerli Misafirler

Benzer Haberler & Duyurular
    Düşüncelerinizi Paylaşmak İster Misiniz?