Rezervasyon ve İletişim: 0266 384 8282, 0538 615 1515
Güvenli ödeme sistemiyle tek çekim veya taksitle rezervasyon yapabilirsiniz.
Altınoluk Nerede?

Altınoluk Nerede?

Altınoluk nerede diye merak ediyorsanız; Altınoluk görülecek yerler, Altınoluk`ta nerede kalınır, Altınoluk Sahil gibi detaylı bilgiler.
Altınoluk Nerede?

Balıkesir şehrinin Edremit ilçesinin en güzide bölgesi olan Altınoluk, dinlenme ve tatiliniz için en ideal gezi rotanızdan biridir. Altınoluk Nerede diye merak ediyorsanız ve gitmek istiyorsanız, Kuzeyinde bulunan bol oksijenli Kaz dağları sizleri selamlayacak, güneyinde Ege Denizi Edremit Körfezi’yle görsel bir şölen yaşatacak. Mavi ve yeşilin muhteşem buluşmasına tanıklık edecek, hayranlığınızı bir ömür boyu taşıyacaksınız. Yılın her mevsimi yeşil doğasından hiçbir şey kaybetmeyen Altınoluk, keyifli bir gün geçirmeniz için gerekli tüm donanıma sahiptir. Ayrıca tarihi ve doğal güzellikleri bakımından çok zengindir ve kendine hayran bırakacak güzellikler cennetine sahiptir. Kazdağları‘nın kaynak suları Altınoluk çeşmelerinden akmaktadır. Masmavi Ege Denizi ile benzersiz sahiller ve plajlara sahip, Mitolojide “ışıklar sahili” olarak bilinen cennetten bir köşe sizleri bekliyor.

Kazdağları Butik Otel Sizi Bekliyor!

İda Natura Life Style Kazdağları Butik Otel ile muhteşem bir tatile ne dersiniz?
Modern odalarıyla mitolojiyi bünyesinde bulunduran odalarımıza göz atmak için alttaki rezervasyon yap görselimize tıklayabilirsiniz. Aradığınız tatil İda Natura ile Kazdağları'nda!

kazdağları otel odaları

Altınoluk Görülecek Yerler

Tarihi ve doğal güzellikler bakımından çok zengin olan Altınoluk, görsel bir şölen yaşamanız için tüm heybetini cömertçe sergiliyor. Hasanboğuldu Kızılkeçili Çayı üzerinde bulunan Sütüven Şelalesi’nin biraz ilerisinde muhteşem bir güzelliğe sahiptir. Doğal kayaların tamamen doğal oluşturduğu bir havuz görüntüsünde olan piknik yeri, geçmişten gelen efsanevi bir aşka ev sahipliği yapmıştır. Sütüven Şelalesi ise çağlayan sesi ile terapi vazifesi görecek, tüm stresinizi kayaların arasından çekip alacaktır.

Hasanboğuldu Göleti Sütüven Şelalesi

Doğanın kucağında serin sularının sesi, Altınoluk görülecek yerler arasında ilk sırada yerini alıyor. Tahtakuşlar Köyü Akçay’a giderken 5 km kala sola saptığınızda cennetin bir köşesi olan köye varmış olacaksınız. Edremit Körfezi’nin masmavi sularına sırtını yaslayan bir doğal zenginliği görmeden dönmemenizi tavsiye ediyoruz. Tahtakuşlar Etnografya Müzesi İda Dağı eteklerine yayılmış, Türkmenlerin sanat ve kültür ögelerini cömertçe sergileyen ilk müze olma unvanına sahip olmaktadır. Haftanın her günü ziyaretçilerine kapılarını açan müze de, geleneksel kültürün mimarilerini görebileceksiniz. Kazdağları nerede sorusuna da bu müzeyi gezdiğinizde yanıtlar bulmuş olacaksınız. Hem de tarihi ve kültürel açıdan muazzam bir şekilde bilgilenmiş olursunuz.

Altınoluk Nerede Kalınır?

Altınoluk’a gitmeden önce doğanın içinde huzurun ta kendisini sunan otellerde konaklayabilirsiniz. Doğanın merkezinde sessizliğin içinde tüm stresinizi atma ihtimalinin düşüncesi bile sizi memnun ediyor. Buna göre Altınoluk nerede kalınır diyorsanız, doğayla baş başa kalabileceğiniz, iç huzurunuzu genişleten en doğru otelde konaklayabilirsiniz. Üstelik gezebileceğiniz yerlere yakınlığıyla da sizi memnun etmelidir.

Altınoluk Nerede Kalınır

Kışın doğal ve tarihi güzellikleriyle sarılıp sarmalanacak, yazın sahilleri ve mavinin her tonunu kucaklayan denizinde kulaç atacaksınız. En önemli özelliği doğallığından taviz vermemesi ve cennetin saklı köşelerini bağrında taşımasıdır. Kazdağları eteklerinde ve bölgesinde, hem doğanın içinde olan hem de deniz manzaralı huzur kokan tek otel olan İda Natura Life Style Kazdağları Otel sizleri ağırlamaktan şeref duyacaktır.

Altınoluk Sahil

Altınoluk Sahil

Kıyı ve sahilin korunması bakımından kontrol altında tutulan Altınoluk sahil mavi bayrak alarak suyunun berrak ve temizliğini kanıtlamıştır. Bu sayede turistlerin memnuniyetini katlaması kaçınılmazdır. Sahilleri bakımından oldukça zengin olan Altınoluk 43 km bir sahil şeridine sahiptir. Edremit Körfezinin kuzeyinde kalan bu sahil şeridi Mıhlı Çayın’dan Kuruçay’a kadar uzanmaktadır. Kesinlikle denizin kirlenmesi söz konusu değildir. Arıtma tesisi sayesinde Altınoluk denizi ve Altınoluk sahili kirden tamamen uzak kalmaktadır.

Kim, Ne Zaman Yazmış?
08 Ocak 2016 | Bölgemiz kategorisinde yazdı 0
Sosyal Medyada Paylaşmak İster Misiniz?

Etiketler: Altınoluk Nerede Kalınır, Altınoluk Görülecek Yerler, Altınoluk Plajı Nerede, Altınoluk Denize Girilecek Yerler, Altınoluk Sahil

Benzer Haberler & Duyurular
    Düşüncelerinizi Paylaşmak İster Misiniz?