Rezervasyon ve İletişim: 0266 384 8282, 0538 615 1515
Güvenli ödeme sistemiyle tek çekim veya taksitle rezervasyon yapabilirsiniz.
Kişisel Gelişim Uzmanı Taner Özdeş Kazdağları Butik Otel`de

Kişisel Gelişim Uzmanı Taner Özdeş Kazdağları Butik Otel`de

Kişisel Gelişim Uzmanı olan Taner Özdeş, Kazdağları bölgesine geldi ve İda Natura Kazdağları Butik Otel`de konakladı. Kazdağları hakkında konuştu
Kişisel Gelişim Uzmanı Taner Özdeş Kazdağları Butik Otel`de

Geçtiğimiz günlerde Satışın 10 Altın Kuralı kitabıyla satış rekorları kıran ve Kişisel Gelişim Uzmanı olan Taner Özdeş İda Natura Life Style Kazdağları Butik Oteli ve bölgemizi ziyaret etti. Kazdağları ve etrafındaki muhteşem doğal güzelliker sayesinde enerji depolayan sayın Taner Özdeş ayrıca birçok yerel basın mensubuyla da röportaj yaptı ve Kazdağları Butik Otel hakkında da değerli düşüncelerini aktardı.

Kazdağları Butik Otel Sizi Bekliyor!

İda Natura Life Style Kazdağları Butik Otel ile muhteşem bir tatile ne dersiniz?
Modern odalarıyla mitolojiyi bünyesinde bulunduran odalarımıza göz atmak için alttaki rezervasyon yap görselimize tıklayabilirsiniz. Aradığınız tatil İda Natura ile Kazdağları'nda!

kazdağları otel odaları

Kazdağları Butik Otel’de Konakladı

15 yıldan fazla bir süredir binlerce kişiye satış psikolojisi, duygusal zeka, beden dili, satış yönetimi, zaman yönetimi, sunum teknikleri konusunda bilgiler ve eğitimler sunan Taner Özdeş, bunların yanında ünlü iş adamlarına da yaşam koçluğu yapmakta. Çok fazla vakti olmamasına rağmen, bir fırsat bulup Kazdağları’nın doğal güzelliğiyle enerji depolamak maksadıyla İda Natura Kazdağları Butik Otel‘de konakladı. Edremit’in Akçay bölgesinde olan Kızılkeçili Köyü içerisinde yer alan İda Natura Kaz Dağları Oteli Hasanboğuldu, Sütüven Şelalesi ve diğer Kaz Dağları güzellikleri sebebiyle tercih ettiğini belirten Taner Özdeş, Kaz Dağları bölgesini gezerek bu muhteşem doğal güzellikleri de keşfetme şansına sahip oldu. Şu ana dek 2 kitabı yayınlanan Özdek’in ilk kitabı olan Satışın 10 Altın Kuralı adlı kitabı birçok rekoru kırdı ve ardından da 50 Yaş Gözüyle ikinci kitabını yayınladı.

 

Kazdağları Hakkında Güzel Düşüncelerini Paylaştı

Bölgemize gelmişken yerel basın mensuplarının da ilgisini çeken Özdeş ile gazeteciler de özel röportajlar yaptı. Körfezde Olay adlı yerel gazeteden Yazı İşleri Müdürü olan K. Ceren Yıldırım’ın da sorduğu sorular tüm içtenliği ile yanıtlar verdi.

 

Kişisel Gelişim Uzmanı Olma Fikri Nasıl Oluştu?

Amerika’da bir liderlik organizasyonu olan JCI adında bir dernek ile tanıştım. 34 yaşında Hawaii’ye gittim. Orada dünyadaki en ünlü bir kişisel gelişim uzmanı Anthony Robbins ile tanıştım ve Türkiye’ye gelip eğitimci kariyerime başladım. Bu konuda yeteneğim olduğunu keşfettikten sonra aynı anda danışmanlık yapmaya başladım. Satışın 10 Altın Kuralı isimli kitabımı yazdım. Türkiye’de özellikle satışla ilgisi olmayan birçok insanda ışık yarattı ve şu anda 17. baskısı çıkıyor. Daha sonra koçluk kariyerine başladım ve hayatı dengeli ve keyifli yaşamanın önemini anlatmak için 50 Yaş Gözüyle kitabımı yazdım. Benim uzmanlık olduğum konu 10 yıldır oteller. Türkiye’nin büyük ve önde gelen otellerinin personellerine, insan, ilişki ve iletişim üzerine eğitimler veriyorum. Bu üç şey olmadan olmaz. Çünkü iletişim çok önemli. İnsanın üçüncü aşaması vermektir, ama insanın almadan vermesi çok zordur. Belli bir mertebeye gelince de vermeye başlıyor.

 

Kazdağları Hakkında Güzel Düşüncelerini Paylaştı

Mutluluğun Altın Kuralları Nelerdir?

Mutlu olabilmek için insanın kendini tanıması ve ne istediğini bilmesi gerekir. Tabi ki öncelikle insanın kendisini sevmesi çok önemli. İnsan hiçbir zaman başkasıyla kendisini mukayese etmemelidir. “Onda var da, ben de niye yok?” dediğiniz zaman mutsuzluk başlar. Her insanın hayalleri ve amaçları olması gerekiyor. İnsan korkuyla doğar ve negatiftir. İnsan kendini eğiterek, pozitif düşünmelidir. Pozitif olmak, negatife rağmen iyi şeylerin olabileceğine inanmaktır. Tabii, insanlar bazen ne istediğini bilmiyor. Böyle olunca da destek almalıdır. En önemli şeylerden biri de insanlar diğer insanlarla tanışmalı ve iletişim kurmanın yollarını bulmalıdır. Doğayı değiştirmeye çalışmayalım. Çünkü doğadaki her şey bir denge içindedir. Dünyada iki şey var, her insanın seçme hakkı vardır. Bir şey olduğu zaman ya uyum sağla, ya da orayı terket. Duygu, düşünce ve davranış hepsi bir bütündür. Hangisinde kötüyseniz diğerini harekete geçirin. Hiçbir şey yapamıyorsanız, pozitif insanlarla görüşün.

Çünkü dünyada birçok hastalıklar zihinseldir. Kanser, Alzheimer ve kalp hastalıkları gibi her şey zihinde başlıyor ve bedeni etkiliyor.

Son zamanlarda Kozmik enerji çok popüler. Vücudunuzdaki frekanslar bozulunca adeta şalter kapanıyor. Kanser ve ülser gibi hastalıklar baş gösteriyor. Biz bunu hiç bir ilaç kullanmadan, evrensel enerji ile çözüyoruz. Dünyada 1800-1900 enerji var. 15 seansa gittim, frekans düşük olunca hücreler bozuluyor ve kanserli hücreler çoğalıyor. Olumsuz düşünmek de bu hastalıkların hızla ilerlemesini sağlıyor. Bu nedenle enerjimizi hep yüksek tutmalı ve moralimizi bozmamalıyız. Her gün mutlaka kahkaha atmalıyız. Kahkaha atmak inanılmaz bir enerji ve güç veriyor. Zaten iki insan gülebiliyorsa samimiyet vardır.

Kazdağları Tuz Odası Kişisel Gelişim

İda Natura Kazdağları Butik Otel’de Kalmak İstiyorum

Yapılan röportaj sonrasında Taner Özdeş, Kazdağları ve İda Natura Kazdağları Butik Otel hakkında da güzel düşüncelerini paylaştı.

Ardından, şu şekilde devam etti: “Burası bir tabiat harikası. Bundan böyle sık sık Körfez’e ve Kazdağları bölgesine gelip, İda Natura Kazdağları Butik Otel‘de kalmak istiyorum. Çünkü burası doğanın kucağında huzurlu bir otel. Ayrıca tuz odası ile ruhum ve bedenim şifa buluyor. Otel sahibi Ali Bey’e de sıcak ilgisinden dolayı teşekkür ediyorum”.

 

Taner Özdeş Kimdir?

1960 yılında doğan Taner Özdeş, 1983’de Avusturya Lisesi’nden, 1986’da ABD’deki University of Miami’den Pazarlama bölümünden mezun oldu. İlk görevine 1986 yılında İktisat Bankası’nda yatırım ve pazarlama analisti olarak başladı. Özdeş, 1989 1990 arasında Lever’da marka müdürlüğü, 1990 1991 yıllarında Pars/Mc Cann Erickson’da senior müşteri temsilciliği görevlerinde bulundu.

Özdeş, 1991 Mayıs’ından 1997 Ocak’ına kadar Dow Jones Telerate’te satış müdürü olarak çalıştı. Şubat 1997 Ağustos 2000 arasındaysa Fornet’te satış ve pazarlama müdürlüğü yaptı. 15 yıldan beri InfoNet’in genel müdürlüğünü yürütüyor.

Kim, Ne Zaman Yazmış?
24 Ağustos 2015 | Otelimiz, Basında Biz kategorilerinde yazdı 0
Sosyal Medyada Paylaşmak İster Misiniz?

Etiketler: Satışın 10 Altın Kuralı, Taner Özdeş, 50 Yaş Gözüyle, Hasanboğuldu, Sütüven Şelalesi, Taner Özdeş Kimdir?, Kaz Dağları, Butik Otel

Benzer Haberler & Duyurular
    Düşüncelerinizi Paylaşmak İster Misiniz?